השחקן ליאונרדו דיקפריו הצטרף לסטארט-אפ ישראלי

שחקן חיזוק משמעותי התווסף לחברת הסטארט-אפ הישראלית מובלי, בסבב הגיוסים האחרון. השחקן ההוליוודי ליאונרדו דיקפריו הודיע כי ישקיע בחברה וישמש כיועץ. מנכ"ל החברה: "לדיקפריו אין ידע בטכנולוגיה אבל הוא מבין בשיווק ומיתוג"

חיזוק לסטארטאפ הישראלי. דיקפריו (חדשות 2)

לאחר שפרק את החבילה עם הדוגמנית בר רפאלי, מצא השחקן ההוליוודי ליאונרדו דיקפריו יוזמה ישראלית להשקעה: דיקפריו הצטרף לאחרונה כמשקיע ויועץ בסטארט-אפ הישראלי מובלי.

מובלי, שפיתחה אפליקציה לשיתוף תמונות, הכניסה לכיסה לאחרונה ארבעה מיליון דולרים בסבב גיוס משקיעים. בין המשקיעים שבחרו להעביר כסף לחברה נמצא גם השחקן האמריקני, שכלל הנראה התרשם מקצב המשתמשים המרשים, שגדל כל יום ב-10,000 בני אדם.

"לדיקפריו אין ידע בטכנולוגיה אבל הוא מבין בשיווק ומיתוג", אמר מנכ"ל חברת מובלי מושיקו חוגג, שהסביר כי בתפקידו כיועץ, דיקפריו אמור לסייע למובלי לעבוד על התדמית של החברה. "יש סיבות מובנות לכך שרצינו לעבוד עם דיקפריו, כמו למשל הפרופיל שלו כסלבריטי שיכול לפתוח לנו דלתות", אמר חוגג. "גם הסלבס הם אנשי עסקים, הם משקיעים בנדל"ן ובמניות ואף אחד לא אומר כלום".

דיקפריו הוא לא הכוכב היחיד שנכנס לאחרונה להשקעה בסקטור הטכנולוגיה. בין היתר ניתן למצוא את הזמרת ליידי גאגא והשחקן אשטון קוצ'ר שהשקיעו בתקופה האחרונה בחברות סטארט-אפ שונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת