מיליונים עקבו אחרי גלעד שליט באינטרנט

יותר ממיליון גולשים צפו היום בשידורי חדשות ערוץ 2 באינטרנט, כאשר השיא הגיע בשעה 12:40, כשנחת המסוק עם שליט בבסיס תל נוף. גם אתרים אחרים דיווחו על עלייה בצפיות, ואפילו בערוץ 1 דיווחו כי מספר הגולשים שנכנסו וצפו בשידור באתר האינטרנט של רשות השידור היה כפול מבימים רגילים

מחייך במסוק (דובר צה"ל)

רבים מהישראלים עקבו היום בדריכות אחר צעדיו של גלעד שליט בדרך הביתה. מי שלא הצליח לעקוב אחר השידור החי בטלוויזיה, פנה לאתרי האינטרנט של ערוצי הטלוויזיה השונים כדי לצפות שם בשידורים החיים שליוו את שחרורו של שליט מידי החמאס, העברתו למצרים והראיון הטלוויזיוני שנתן שם ועד הגעתו כשמצבו בריא ותקין לישראל ואל חיק הוריו.

כאן בחדשות 2 באינטרנט אנו מעבירים משדר מיוחד לאורך כל היום לרגל שובו של גלעד שליט, כולל דיווחים ועדכונים בשידור חי מכל מוקדי ההתרחשות בישראל, בעזה וביהודה ושומרון, ובליווי כתבי ופרשני חדשות ערוץ 2.

בואו להתעדכן לפני כולם - בחדשות 2 בפייסבוק

הישראלים, שעקבו בשמחה מלווה בדאגה אחר שחרורו של שליט, שברו שיאים בכמויות הצפייה בשידור החי באינטרנט בכל האתרים המובילים, הקשורים לגופי השידור השונים.

מקשת נמסר כי נרשמו 1.1 מיליון צפיות בשידור המתמשך של חדשות ערוץ 2 דרך אתר mako. השעה העמוסה ביותר הייתה על הבוקר בין 9:00-10:00 בבוקר, אז נרשמו 251 אלף צפיות. שיא הצפיות בו-זמנית בשידור החי, 15 אלף צופים, נרשם ב-12:40, עת נחת מסוק צה"ל עם גלעד שליט בבסיס תל נוף, שם נפגש עם הוריו, אביבה ונועם שליט. גם באתר רשת נשבר שיא חדש במספר הצפיות בשידורי חדשות ערוץ 2.

בנענע10, ששידר בלייב את השידור החי של חדשות ערוץ 10, נרשמו נתוני צפייה הגבוהים פי חמישה מהרגיל. על פי נתוני האתר, נרשמו 480 אלף צפיות בשידור המתמשך במהלך היום משעות הבוקר ועד לשעה 18:00.

בערוץ 1 דיווחו כי מספר הגולשים שנכנסו וצפו בשידור באתר האינטרנט של רשות השידור היה כפול מבימים רגילים. יש לציין כי לאור אירועי היום ומספר הגולשים החריג באתרים, רבים דיווחו היום על בעיות של צפייה חלקה ובחלק מהמקרים אף לא התאפשרה צפייה כלל בשידור החי.

גלעד שליט חזר - סיקור מיוחד:

אחרי 1,941 ימים: גלעד שליט בבית

מצמרר: מס' 2 בחמאס מאחורי גלעד

"גלעד אמר שהתנאים בשבי היו קשים"

מה קרה ליד של גלעד שליט?

פרס: "חזרת אלינו - ואנו חזרנו אל עצמנו" 

צפו: גלעד שליט טס במסוק לתל-נוף

צפו: הדרך של גלעד הביתה - בתמונות

חמאס: נחטוף חיילים, נרוקן את בתי הסוהר

אמנה מונה ואסירה נוספת סירבו להיות מגורשות לעזה

מהבדיקות עלה: גלעד סובל מתזונה לקויה

גלעד שליט: "התגעגעתי למשפחה שלי"

עסקת שליט דקה אחרי דקה

חגיגות בעזה, ברפיח ובביתוניא: "ניצחון של האסירים"

הושלמה העברת האסירים ליו"ש

מיוחד: הדרך של גלעד בחזרה הביתה

צפו: חגיגות שמחה במצפה הילה

חמאס: הצבנו אבטחה חסרת תקדים סביב גלעד

"מאיר דגן אמר: העסקה הנוכחית גרועה"

הנשיא פרס: "הצלת נער אחד - ערך מוסרי עליון"

הלו"ז הסופי להגעתו של גלעד שליט

צבי שליט: "5 שנים וחצי של מועקה"

בפעם האחרונה: מניין הימים בשבי

העולם מתרגש לקראת שחרור גלעד שליט