מלחמת הסמארטפונים: סמסונג מבקשת צו מניעה למכירת האייפון החדש

לאחר שאפל טענה שהעיצוב של הסמאטרפון גלקסי טאב של סמסונג "מועתק בצורה בוטה", ממשיך כעת המאבק, כשסמסונג מבקשת להוציא צו מניעה למכירת מכשיר האייפון S4 ביפן ואוסטרליה בטענה שאפל הפרה פטנטים בתחום התקשורת. ומה יעלה בגורל האייפד?

דו קרב הסמארטפונים (חדשות 2)

מלחמת הסמארטפונים - הקרב נמשך: מלחמת הפטנטים בין חברת אפל לסמסונג ממשיכה בכל הכוח, כשהפעם מבקשת סמסונג צו מניעה למכירת מכשיר האייפון החדש S4 ביפן ובאוסטרליה. החברה טוענת שאפל הפרה פטנטים של סמסונג בתחום התקשורת האלחוטית ובממשק המשתמש.

בצו שהוגש לבית המשפט ביפן ובאוסטרליה, סמסונג גם מבקשת למנוע את מכירתם של האייפד 2 והאייפון 4. המהלך הזה הוא בהמשך למהלך דומה של החברה לפני כשבועיים כשהגישה לבתי משפט במילאן ובפריס בקשה למנוע את מכירת האייפון החדש באיטליה וצרפת בטענה שהם מפרים את הפטנטים שלה.

"המאבק המשפטי הזה נמשך יותר מדי זמן והוא מחריף ככל שחולף הזמן", אמר ג'יימס סונג, אנליסט בחברת Daewoo Securities. "הסאגה המשפטית הזו לא טובה עבור שתי החברות בהתחשב בשיתוף פעולה העסקי שקיים ביניהם", אמר סונג.

המאבק בין שתי הענקיות התחיל באפריל השנה, כשאפל טענה שהעיצוב של הגלקסי טאב של סמסונג "מועתק בצורה בוטה". בשבוע שעבר בית משפט באוסטרליה הוציא צו מניעה למכירת הגלקסי טאב 10.1 ברחבי אוסטרליה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת