גאווה ישראלית: הסטרט-אפ "שייקר" זכה בתחרות "טק קראנץ'"

חברת הסטרט-אפ הישראלית "שייקר", שפיתחה בר וירטואלי בפייסבוק, זכתה במקום הראשון בתחרות הסטרט-אפים היוקרתית של הבלוג הטכנולוגי הנחשב "טק-קראנץ'". החברה הצליחה לגבור על 30 סטארט-אפים בדרך לפרס של 50 אלף דולר, יוקרה מקצועית והכרה עולמית במוצר החדש

מקום ראשון בתחרות עולמית. שייקר (חדשות 2)

עוד הישג מרשים להיי-טק הישראלי: חברת הסטרט-אפ הישראלית "שייקר" גרפה את המקום הראשון בתחרות היוקרתית של בלוג הטכנולוגיה הפופולרי "טק קראנץ'".

החברה הישראלית יצרה בר וירטואלי ברשת החברתית פייסבוק, שמעניק לכל גולש דמות וירטואלית ובאמצעותה הוא מסתובב ומכיר אנשים חדשים. שייקר הצליחה לגבור על 30 סטארט-אפים בדרך לפרס של 50 אלף דולר, יוקרה מקצועית והכרה נרחבת במוצר שפיתחה.

הסטרט-אפ הישראלי, שגייס עד היום 3 מיליון דולר מקרן פיטנגו, צפוי ככל הנראה לגייס סכומים נוספים לאור העניין הרב שהיא מקבלת בכנס החצי שנתי של טק קראנץ'.

80 אלף משתמשים ב-3 שבועות

שייקר נוסדה על ידי יונתן מאור, עופר רונדשטיין, יונתן קסה וגד מאור, וזכתה לפרסום ויראלי נרחב בשבועות האחרונים בישראל. לדברי המייסדים, תוך שלושה שבועות הם הגיעו ל-80 אלף משתמשים ונאלצו לחסום הזמנות למשתמשים חדשים עקב תלונות על צפיפות בפאבים הווירטואליים שלהם.

שייקר מאפשרת להכיר אנשים בצורה אחרת ברשת החברתית, בין היתר בכך שהיא מציגה נושאים משותפים למשתמשים זרים וכך עוזרת לשבור את הקרח הראשוני ביניהם וליצור נושאי שיחה משותפים כמו חבר משותף, זמר אהוב וכדומה. עם זאת, מייסדי החברה הסבירו כי שייקר היא לא אפליקציית היכרויות, אלא יותר בכיוון של אפליקציית פלירטוטים. בטק קראנץ' כינו את המוצר של החברה כשילוב בין סקנד לייף והסימס.

רוצים לקבל עדכוני חדשות נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק