אולימפיאת לונדון 2012 תשודר בתלת מימד

שידורי הטלוויזיה של האולימפיאדה מהווים בדרך כלל את חוד החנית של ההפקות. אולימפיאדת לונדון בקיץ 2012 לא מאכזבת, והיא תהיה הראשונה שמשודרת בתלת מימד

קופצים בסלון שלכם (רויטרס)

האולימפיאדה שתיערך בשנה הבאה בלונדון תהיה הראשונה שתשודר בתלת מימד. כך הכריזו הערב הגופים שישדרו את המשחקים לעולם כולו, מחברת "פנסוניק".

במסגרת ההסכם עם הוועד האולימפי וגוף השידור האולימפי, המשחקים יופקו לראשונה בתלת מימד וברזולוציה גבוהה. היכונו ללפחות 200 שעות של כיסוי טלוויזיוני באיכות הגבוהה ביותר.

חווית ספורט שונה... מהספה

טקס הפתיחה שייערך ב-27 ביולי 2012, וטקס סגירת האולימפיאדה ב-12 באוגוסט, יועברו שניהם בתלת מימד. כך גם משחקי האתלטיקה, הקפיצות לבריכה, השחייה ועוד. הכל ישודר למחזיקי הזכויות, שיכולים לבחור בכל אפשרויות השידור: המסורתיות או המתקדמות.

שידורי הטלוויזיה של האולימפיאדה מהווים בדרך כלל את חוד החנית של ההפקות. אולימפיאדת בייגי'ן הייתה הראשונה ששודרה ברזולוציה גבוהה HD. ב-2008 שודרו יותר מ-5,000 שעות של תמונות באיכות מעולה. "אין שום ספק שהמשחקים האולימפיים יספקו את המוצרים הטובים ביותר לשוק התלת מימד בעתיד. התלת מימד ישנה משמעותית את חוויית האירועים הספורטיביים שלנו... מול הטלוויזיה", אמר היום טאקומי קאג'ישה, מהנהלת "פנסוניק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת