דיווח: פלייסטיישן 4 - בשנה הבאה

בארה"ב מדווח כי "סוני" מתכוונת להשיק ב-2012 גרסה חדשה לקונסולת המשחקים הפופולרית, לה מצפים מליוני חובבי משחקי טלוויזיה כבר כמה שנים. על פי הדיווחים, ה"פלייסטיישן 4" יגיע עם יכולות זיהוי תנועות גוף. גם המתחרות "נינטנדו" ומייקרוסופט מתכוונות להשיק קונסולות חדשות בשנה הבאה

גרסה חדשה לפלייסטיישן בשנה הבאה? (AP)

שוק קונסולות המשחקים מתחמם: חברת "סוני" מתכוונת להשיק בשנה הבאה את קונסולת המשחק "פלייסטיישן 4", שתצטרף לתחרות על שוק חובבי משחקי הטלוויזיה מול נינטנדו ומייקרוסופט - כך מדווח היום אתר האינטרנט The Gadget Spot על בסיס פרסומים באתר Digitimes.

הקונסולה החדשה, לה מצפים מליונים ברחבי העולם, תגיע ככל הנראה עם יכולות זיהוי תנועות גוף, בדומה ל"קינקט" של מייקרוסופט ועם חומרה חזקה יותר ועיצוב דק יותר.

גם נינטנדו ומייקרוסופט מכינות הפתעות

ה"פלייסטיישן 3" קיים בשוק כבר חמש שנים, ובחברת סוני תכננו להמשיך ולשווק אותו לפחות חמש שנים נוספות, אך לאחרונה היא לא הצליחה לבלום את הפריצות הרבות המאפשרות לגיימרים לשחק במשחקים פרוצים. בנוסף, בשנה הבאה צפויות המתחרות נינטנדו ומייקרוסופט להשיק קונסולות חדשות של Wii ו"קינקט".

לאחרונה סוני עמדה במרכז פרשה מביכה כשרשת ה-PlayStation Network נפרצה מספר פעמים ונגנבו ממנה פרטים אישיים וכן מספרי כרטיסי אשראי, דבר שפגע רבות ברווחי החברה וגרם להפסדים רבים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק