אחרי "אפליקציית האינתיפאדה": חמאס מגיע לאייפון שלכם

ב"אפל" נענו בחיוב לבקשות להסיר את היישום שקרא לפתוח במאבק מזוין נגד ישראל, אבל מי שיכול להתהדר בנוכחות ב"חנות האפליקציות" של מכשיר האייפון הוא לא אחר מאשר ארגון הטרור העזתי. מי שיוריד אותה יוכל ליהנות, בין היתר, מדיווחים שוטפים על "פעילות כוחות הכיבוש הישראלי"

צילום מסך של האפליקציה (חדשות 2)

הטלפונים הסלולריים החכמים ממשיכים להיות זירת פעילות שוקקת של פלסטינים נגד ישראל. אחרי שבעקבות חשיפת חדשות 2 באינטרנט הוסר היישום שקרא לפתוח באינתיפאדה שלישית נגד ישראל, צצה ב"חנות" האפליקציות לאייפון של חברת "אפל" תוכנה חדשה - הפעם, מבית היוצר של ארגון חמאס.

האפליקציה, המכונה "Palinfo", ניתנת להורדה ללא תשלום לכל מכשיר אייפון ומספקת אליו תכנים היישר מאתר האינטרנט הרשמי של חמאס. למעשה, היא מהווה מעין גרסה סלולרית של "נציגות" ארגון הטרור באינטרנט - במה שמכונה "המרכז הפלסטיני לתקשורת".

מי שיוריד את האפליקציה יוכל לעקוב באמצעותה אחר "חדשות הנוגעות לסוגיה הפלסטינית", לשון התיאור המופיע בחנות היישומים. בין היתר, מדובר שם בדיווחים על פעילות ארגון חמאס, הודעות מטעמו, מידע שוטף על "פעילות כוחות הכיבוש הישראלי" וטורי פרשנות ומאמרי דעה של כותבי אתר האינטרנט - המזוהים עם חמאס. אפשרות נוספת שמקנה האפליקציה למשתמשים היא לשתף ידיעות שונות עם חבריו דרך פייסבוק וטוויטר.

כעת נותר רק להמתין כדי לבחון האם תהיה תגובת ישראל דומה לזו שנקטה כלפי "אפליקציית האינתיפאדה". מנכ"ל "אפל", סטיב ג'ובס, הורה על הסרתה בעקבות פניית אישית של שר ההסברה והתפוצות יולי אדלשטיין אליו בנושא. התוכנה סיפקה אז למשתמשיה לצפות בתמונות של פלסטינים כשהם מיידים אבנים לעבר כוחות צה"ל, להאזין לשירי הסתה וכאלה הנוגעים לקדושת ירושלים, לקבל ידיעות חדשותיות על "מעשיה של ישראל בשטחים הכבושים" ועוד.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק