ההסתה מגיעה לאייפון: אפליקציית האינתיפאדה ה-3

חברת אפל אישרה את העלאתה לחנות "אפסטור" של אפליקצייה יוצאת דופן. מדובר ביישום "האינתיפאדה השלישית" לאייפון, המתעדכן בקטעי וידאו, חדשות ודיונים בנושא פעילות המחאה נגד ישראל. בדף ההורדה בחנות האפליקציות נכתב: "כך תתעדכנו בחדשות 'האינתיפאדה השלישית'"

"האינתיפאדה השלישית" מגיעה לסלולר: קבוצת הפייסבוק שקראה לארגן את תהלוכות "יום הנכבה" ו"יום הנכסה" ונסגרה בעקבות תלונות של גולשים רבים - השיקה בימים האחרונים אפליקצייה חדשה למכשיר האייפון, המאפשרת לבעל המכשיר להתעדכן בפעילויות המחאה המתוכננות נגד ישראל.

לאחר החלטת הנהלת "פייסבוק" לסגור את הדף המסית, הוקם אתר אינטרנט מיוחד שהוקדש כולו להתארגנות הפלסטינית לאירועי מחאה - ובראשם תהלוכות המוניות לכיוון גבולות ישראל בדרישה "להשיב את השטחים הכבושים". באתר שהוקם, ועודו פועל, מתעדכנים קבצי וידאו וידיעות חדשותיות בנושא ומעל הכל הוא מהווה רשת חברתית בעבור הגולשים הפעילים.

בשבוע שעבר אישרה חברת אפל את העלאתה של אפליקציית "האינתיפאדה השלישית" לחנות האפליקציות הרשמית של החברה, ה"אפ-סטור". האפליקציה ניתנת כעת להורדה חופשית בחנות, ואפילו כבר זכתה לכמה ביקורות מצד המורידים.

קבצי וידאו, תמונות - ושיתוף החברים

כל תכני אתר האינטרנט מופיעים באפליקציה - ובהם: תמונות בהן נראים צעירים פלסטינים מיידים אבנים לעבר כוחות צה"ל, שירי התססה ואהבה לירושלים, ידיעות חדשותיות על "מעשיה של ישראל בשטחים הכבושים" ועוד. באפליקציה ניתנת האפשרות לגולש לשתף את הידיעות עם חבריו ברשתות החברתיות, וכך גם להגיב באופן עצמאי בדיונים פרטיים.

בדף ההורדה של האפליקציה, כתבו היוצרים בערבית: "זהו יישום מיוחד באמצעותו ניתן לעקוב אחר האתר הרשמי של 'האינתיפאדה השלישית', דף הפייסבוק והטוויטר. כך תוכל להתעדכן בחדשות האחרונות, בתמונות, בקטעי הווידאו ובפרשנויות העוסקות באינתיפאדה השלישית".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק