עיתון גלובס השיק אפליקציית אייפד

מהיום תוכלו למצוא את תכני עיתון "גלובס" גם במכשיר האייפד שלכם. מדובר בעיתון הכלכלי הראשון שמוציא אפליקציה מיוחדת למכשיר. בין התכנים שתוכלו למצוא באפליקציה: עדכונים לגבי שוק ההון, היי-טק ונדל"ן

גלובס - עכשיו גם באייפד (AP)

עיתון העסקים "גלובס" השיק היום אפליקציה למכשיר האייפד של אפל. מדובר בעיתון הכלכלי הראשון שיוצא עם אפליקציה מיוחדת למכשיר, המבוססת על תכני העיתון המודפס.

האפליקציה שהושקה היום מאפשרת מעבר מהיר בין תכני המדורים של "גלובס" ובהם: כותרות היום, שוק ההון, דין וחשבון, היי-טק, אינטרנט ונדל"ן. בנוסף, היא מאפשרת לשתף ולשמור כתבות במאגר הכתבות השמורות.

לאפליקציה יש ארכיון כתבות המאפשר חיפוש, הורדה וקריאת תכנים שהתפרסמו בטווח של שבוע לאחור. כמו כן ניתן לצפות בתכני המגזינים מבית גלובס: "פירמה", "ליידי גלובס", "מגזין G" ו-"MANTALK", וגם בכתבות הווידאו של גלובס TV.

"האייפד הינו פלטפורמת הפצה חשובה ובעלת ערך", אמר מנכ"ל "גלובס" איתן מדמון. "האפליקציה נבנתה באופן מותאם בין צרכי המשתמש לבין יכולות המכשיר. אנו שמחים לבשר על יציאתה לאור ובטוחים בערך ובחוויית השימוש שלה לקורא". כחלק מתהליך ההשקה השימוש באפליקציה הוא ללא תשלום.

ניתן להוריד את האפליקציה - כאן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת