האפליקציות הכי שוות שאתם לא מכירים

הטלפונים החכמים של היום, למי שעדיין אין, יודעים לעשות כמעט הכול. מלמצוא חניה ועד להציע לך מה ללבוש להיום. השילוב של הייטק והרבה כסף מושך אליו הרבה ישראלים שמנסים להיות הדבר הבא. דרור גלוברמן פגש אותם ושמע על החידושים שבקרוב תתמכרו אליהם

האנגרי בירדס, אותן ציפורים רגזניות ששכנעו עשרות מיליוני משתמשים להוציא מהכיס כמה דולרים תמורת הורדת המשחק לסלולרי, הגדירו את החלום העדכני של זמננו שאלפי ישראלים שותפים לו: לפתח במהירות אפליקציה שתימכר במיליונים בכל רחבי הגלובוס.

שלושה ישראלים מרמת גן כבר הצליחו לגעת בחלום, ולנשל את אנגרי בירדס מראשות טבלת המשחקים הפופולריים בישראל, לפחות לשבוע. במשך שלושה חודשים הם פיתחו את המוניז, יצורים צבעוניים וקולניים. עכשיו הם סופרים את הדולרים בקופה, דולר לכל הורדה ומכרו כבר יותר מ-25 אלף יחידות בתוך שבועיים.

אם נדמה לכם שרוב העולם הזה עשוי ממשחקים אוויליים יותר או פחות, אתם צודקים. אבל יש יזמים שמתאמצים לפתח אפליקציות שישנו לנו את החיים. למשל, יהפכו אותם לבריאים יותר. במקום ללכת לאיבוד כשאנחנו מנסים לפענח את הערך התזונתי של מוצרי המזון בסופר, אפליקציית פודיוקייט עושה זאת בשבילנו.

ומה לגבי מה שאנחנו לובשים? יש כבר אפליקציה שמאפשרת לכם לעשות סדר בבגדים, שחס וחלילה אנשים לא יראו אתכם ממחזרים את אותה חולצה או שמלה. נשמע לכם זניח? לא לאלפי נשים בעולם שכבר הורידו את האפליקציה מאז הושקה לפני חודש. ויש עוד בעיה שאפשר לפתור באמצעות הטלפון: חניה. פשוט פונים לאפליקציה ומבקשים ממנה למצוא לנו מקום פנוי של בן אדם פרטי שלא משתמש בחניה שנמצאת קרוב אלינו.

עכשיו זה כבר ברור, מה שהיה טלפון הופך לאולר שוויצרי שיודע לגדול ולהשתכלל ללא הרף, ובעצם להפוך לחלום ההייטק הישראלי המעודכן ל-2011. רק תשאלו את האימא היהודייה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת