האקרים השתלטו על אתר ישראל ביתנו

פרו פלסטינים פרצו לאתר מפלגתו של השר ליברמן והשתילו בו תמונה של דגל פלסטין מתנוסס על רקע הפירמידות במצרים. עוד ביקשו ההאקרים להעביר מסר: הסכם פת"ח-חמאס ייחתם על אפך ועל חמתך

תחת מתקפה: האתר של ישראל ביתנו (אתר ישראל ביתנו)

אתר הבית של מפלגת ישראל ביתנו נפרץ היום על ידי האקרים פלסטינים.

ההאקרים שהשתלטו על האתר של מפלגת שר החוץ החליפו את התכנים בו בתמונה בה נראה דגל פלסטין ענקי פרוס, כשברקע הפירמידות במצרים. בכותרת העמוד שונה הכיתוב ל-"Beytenu Owned" (השתלטנו על ביתנו).

הפורצים ביקשו גם להעביר מסר לליברמן ולאנשיו בעקבות הסכם הפיוס בין חמאס לפת"ח והבהירו כי הוא "ייחתם על אפך וחמתך". במקביל פרסמה משטרת ישראל הודעה בדף הפייסבוק שלה בה היא מתריעה על פריצות על ידי האקרים פלסטינים ומספקת כללי זהירות: "אל תלחצו על לינק, תמונה, הודעה שנראית לכם חשודה וכמובן אם אתם לא מכירים את השולחבמידה וכבר פרצו לכם או לאחד מהחברים שלכם יש לדווח במיידית לפייסבוק".  

ח"כ פאינה קירשנבאום מזכ"לית מפלגת ישראל ביתנו, מסרה בתגובה לפריצת אתר המפלגה כי "אלו שעומדים מאחורי מעשה הוונדליזם הם מתומכי הטרור הפלסטיני, ועכשיו מתברר שהם פועלים בניסיון להשליט טרור גם ברשת האינטרנט. ישראל ביתנו תמשיך להשמיע את קולה ועמדתה בצורה ברורה נחרצת בכל הזדמנות גם בעתיד".