הישראלים הסתערו על האייפד 2

אלפי ישראלים גדשו היום את חנויות הטכנולוגיה ברחבי הארץ, ורכשו 3,000 יחידות של אייפד 2 שעשה היום את העלייה לארץ הקודש. "הבן שלי מצא את האפיקומן וביקש אייפד, לא הייתי יכול לסרב לו", סיפר אחד הקונים. צפו בתור הארוך לרכישת אייפדים בראשון לציון

הבוקר נפתחה בישראל המכירה של מכשיר ה"אייפד 2", כחודשיים לאחר שיצא למכירה בארצות הברית. בתום יום המכירה הראשון נמכרו למעלה מ-3,000 מכשירים ברחבי הארץ. הדגם הנמכר ביותר היה הדגם שיכול להכיל 32 ג'יגהבייט.

iDigital השיקה גם את כיסוי ה-Smart Cover - כיסוי חכם שעוצב במיוחד לאייפד 2. מדובר בכיסוי דק וחזק, שנצמד למכשיר באמצעות שני מגנטים. בנוסף, הכיסוי מכניס את האייפד למצב המתנה כשהוא מכסה אותו ומעיר אותו עם הרמת הכיסוי. הכיסוי גם משמש כמעמד למצבי קריאה, צפייה והקלדה. עלות הכיסוי 250 עד 400 שקל.

"קניתי בשבילי - הילד נעלם עם המכשיר"

"הבן שלי, בן 12, מצא את האפיקומן וביקש אייפד", כך סיפר אמיר שושני מהרצליה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. שושני סיפר כי למרות התור הארוך, לא נרשמו בעיות בהפצת המכשיר.

אורי חביב, תושב ראשון לציון, סיפר כי לקראת הגעת המכשיר הוא דאג להחליף משמרת בעבודה. "את הראשון לא היה לי, ואת האייפד 2 אין סיכוי שהייתי מפספס. מהרגע שקניתי אותו והגעתי הביתה, הבן שלי נעלם איתו לחדר. עכשיו שקט בבית", סיכם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק