קונסולת Wii חדשה תושק בחודש יוני

הקרב בין יצרניות קונסולות המשחקים עולה מדרגה: חברת "נינטנדו" היפנית הודיעה היום כי בעקבות הפסדים בשנתיים האחרונות, בכוונתה להשיק בעוד כחודש וחצי גרסה חדשה של קונסולת המשחקים הפופולרית Wii. בחברה הודיעו כי ההשקה תיערך בתערוכת המשחקים בלוס אנג'לס

בשורות טובות לחובבי הקונסולות (חדשות 2)

חובבי קונסולות המשחקים - זה בשבילכם: חברת "נינטנדו" היפנית הודיעה הבוקר כי בכוונה להשיק בקרוב גרסה משופרת של קונסולת המשחקים "WII" שתשווק בהמשך גם בחנויות. הקונסולה הפופולרית תושק ככל הנראה בשבעה ביוני במהלך תערוכת המשחקים E3 בלוס אנג'לס.

המאבק בין נינטנדו לסוני ומייקרוסופט הגיע בשנים האחרונות לשיא, בעקבות התחרות הקשה בין החברות על שוק קונסולות המשחקים. סוני עם ה"פלייסטיישן 3" ומייקרוסופט עם ה"אקסבוקס" הצליחו לעקוף בשנתיים האחרונות את נינטנדו בכמות המכירות, ועל כן ההערכה כעת היא שהחברה מנסה לפתח מוצר חדיש שייתן מענה הולם יותר לשתי המתחרות.

היום דיווחה החברה היפנית על ירידה נוספת בהכנסות ומכירות הקונסולה, כשההכנסות ממכירותיו ברחבי העולם הגיעו ל-15.1 מיליון יחידות "בלבד", אל מול 20.1 מיליון יחידות בשנה שעברה. הקונסולה החדשה, מקווים בחברה, תעלה מחדש את כמות ההכנסות ממכירתה.