למכירה: כלום ב-22.5 דולר

אומרים שאפשר למצוא הכל באינטרנט, אבל ידעתם שאפשר למצוא גם כלום? בלגי שהעמיד באתר e-bay "כלום" למכירה, ירוויח עליו לפחות 22.5 דולר. אולם, המכירה הפומבית טרם הסתיימה וייתכן כי המוכר ירוויח אפילו יותר. מה שבטוח, את ההוצאות הוא כבר כיסה

למכירה: כלום (eBay)

אולי על זה דיברה להקת Dire-Straits כשהם שרו "Money for Nothing": תושב בלגיה החליט שמגיע לו לקבל כסף בתמורה לכלום, ופרסם את הכלום הזה באתר e-bay. המוכר, ששמו רנוד, פתח דף מוצר שכותרתו "Buy Nothing" והעמידו למכירה.

עד כה, הצעות הגולשים שנלחמים על הזכות לרכוש את ה"כלום" הגיעו כבר ל-22.5 דולר, אך המכירה הפומבית תיסגר בעוד 8 ימים, כך שייתכן כי המחיר יעלה. גם תנאי המכירה ומאפייני המוצר מעידים על רמת ההשקעה של המוכר. כך למשל, רנוד לא מוכן לשלוח לכם את ה"כלום" בדואר ותנאי המשלוח הם איסוף עצמי בלבד. בנוסף, אם תחליטו שהתחרטתם ואת לא רוצים את ה"כלום" בסוף, לא תהיה לכם אפשרות לקבל החזר על הקניה.

המוכר הבלגי הוא כנראה חובב גביית מחירים מופקעים על כלום, או כמעט כלום. כך למשל ניתן למצוא בדף המכירה שלו מהדק נייר, אותו הוא מציע למכירה תמורת 80 דולר או שטר כסף של מונופול, אותו הוא מציע למכירה מיידית תמורת 500 דולר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק