איך אפשר לחיות מ-2,700 ש"ח לחודש?

גם העובדת הסוציאלית לוטם יניב החליטה להציב שאלה לראש הממשלה. יניב מציגה בפני נתניהו את תלוש השכר שלה שעומד על 2,700 ש"ח בחודש ושואלת - "איפה אתה?". העובדים הסוציאליים לוקחים חלק בפרויקט המיוחד של חדשות 2 ו-youtube, הצביעו אם אתם רוצים שנתניהו יענה להם בשידור חי

יניב ותלוש השכר שלה (חדשות 2)

 

אלפי בני אדם כבר העלו שאלות לראש הממשלה בנימין נתניהו, לקראת המשדר המיוחד שישודר ביום רביעי הקרוב. אחת מהם היא לוטם יניב, עובדת סוציאלית שמשתכרת 2,700 שקלים בחודש.

"שמי לוטם יניב, אני עובדת סוציאלית, במחלקת הרווחה של המועצה האזורית גליל עליון. אני עובדת כשנה וזה תלוש השכר שלי - 2,700 שקל בחודש. מדינת ישראל שקוראת לעצמה מדינה מתוקנת ומדינת רווחה, מפקירה אותנו ואת כל השכבות שנעזרות בנו כבר 25 יום. הגיע הזמן לסיים את המשבר. אדוני ראש הממשלה אני פונה לך - איפה אתה?".

נתניהו עשוי לענות לה בשידור חי בחדשות 2, כחלק מפרויקט ה-"World View" של YouTube. במסגרת המיזם המיוחד, יכולים גולשים מהארץ ומהעולם להפנות שאלות לראש הממשלה באמצעות אתר YouTube אינטראקטיבי שעלה לאוויר.

הגולשים מוזמנים להפנות את השאלות החשובות למר נתניהו: החל מנושאים בינלאומיים, כמו המהפכות בעולם הערבי, השלכות ההתחמשות הגרעינית של אירן, שיחות השלום עם הפלסטינים וכן נושאים הקשורים לחברה הישראלית ולגורלה. את השאלות ניתן יהיה להעלות לאתר בווידיאו, בטקסט או בטוויטר (AskNetanyahu#).

"כיום יש לנו טכנולוגיה חדשה, המאפשרת לנו לדבר אחד עם השני בצורה ישירה", מסביר ראש הממשלה נתניהו. "אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזאת לשמוע את שאלותיכם ולענות לכם ומי יודע, אולי נהפוך את זה להרגל".

ריקי דרורי, סמנכ"ל השיווק ב-Google ישראל ומנהלת שיווק איזורית למדינות דרא"פ ויוון, אמרה: "אנו שמחים לראות כיצד הופך YouTube לכיכר העיר הוירטואלית ומאפשר קיום דיאלוג ישיר ודו כיווני עם מנהיגי העולם. אנו גאים על כך שראש ממשלת ישראל אימץ את הפלטפורמה על מנת לקיים דיאלוג עם אזרחי ישראל והעולם ולענות על שאלותיהם". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק