סבתא סעדה העלתה שאלה לראש הממשלה - רוצים שהוא יענה עליה בשידור חי? הצביעו באתר

למרות גילה המופלג, מוטרדת סבתא סעדה מתופעת בריחת המוחות מישראל. היא משתתפת בפרויקט המיוחד של חדשות 2 ו-youtube, הצביעו אם אתם רוצים שנתניהו יענה לה בשידור חי

סבתא סעדה. מוטרדת מבריחת המוחות (חדשות 2)

"שלום מר נתניהו, ומזל טוב על הערוץ החדש ב-youtube. איך אתה יכול למנוע את הבריחה של האנשים החכמים מהארץ? אתה צריך להחזיק אותם חזק" - זו השאלה שהציבה סבתא סעדה, על הניסיונות להחזיר ארצה את ה"מוחות" שברחו לחו"ל.

נתניהו עשוי לענות לה בשידור חי בחדשות 2, כחלק מפרויקט ה-"World View" של YouTube. במסגרת המיזם המיוחד, יכולים גולשים מהארץ ומהעולם להפנות שאלות לראש הממשלה באמצעות אתר YouTube אינטראקטיבי שעלה לאוויר.

הגולשים מוזמנים להפנות את השאלות החשובות למר נתניהו: החל מנושאים בינלאומיים, כמו המהפכות בעולם הערבי, השלכות ההתחמשות הגרעינית של אירן, שיחות השלום עם הפלסטינים וכן נושאים הקשורים לחברה הישראלית ולגורלה. את השאלות ניתן יהיה להעלות לאתר בווידיאו, בטקסט או בטוויטר (AskNetanyahu#).

"כיום יש לנו טכנולוגיה חדשה, המאפשרת לנו לדבר אחד עם השני בצורה ישירה", מסביר ראש הממשלה נתניהו. "אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזאת לשמוע את שאלותיכם ולענות לכם ומי יודע, אולי נהפוך את זה להרגל".

ריקי דרורי, סמנכ"ל השיווק ב-Google ישראל ומנהלת שיווק איזורית למדינות דרא"פ ויוון, אמרה: "אנו שמחים לראות כיצד הופך YouTube לכיכר העיר הוירטואלית ומאפשר קיום דיאלוג ישיר ודו כיווני עם מנהיגי העולם. אנו גאים על כך שראש ממשלת ישראל אימץ את הפלטפורמה על מנת לקיים דיאלוג עם אזרחי ישראל והעולם ולענות על שאלותיהם". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק