רוצים לראיין את נתניהו? כך תעשו זאת

ראש הממשלה בנימין נתניהו ישתתף ביום רביעי הקרוב במשדר מיוחד של חדשות 2 בשיתוף יוטיוב וגוגל, במסגרתו הגולשים שואלים שאלות - ללא מתווכים. ריקי דרור, סמנכ"לית השיווק של גוגל, מדווחת כי כבר התקבלו שאלות מיפן, קנדה וגם ערב הסעודית. איך עושים זאת? כל הפרטים בפנים

ביום רביעי הקרוב נערוך משדר מיוחד שיועבר בחדשות 2 וב-YouTube, בו אתם הגולשים שואלים שאלות את ראש הממשלה בנימין נתניהו במסגרת פרויקט מיוחד של חדשות 2, יוטיוב וגוגל, כחלק מפרויקט ה-"World View".

משך השידור, בהנחיית דנה ויס, יעמוד על 40 דקות ויכלול ראיון בעברית (אשר ישודר במקביל ב YouTube ובערוץ 2) וראיון באנגלית (אשר ישודר ב YouTube).

איך עושים את זה?

אתם הגולשים מוזמנים להפנות את השאלות החשובות למר נתניהו: החל מנושאים בינלאומיים, כמו המהפכות בעולם הערבי, השלכות ההתחמשות הגרעינית של אירן, שיחות השלום עם הפלסטינים וכן נושאים הקשורים לחברה הישראלית ולגורלה. את השאלות העלו בערוץ היוטיוב המיוחד שנפתח לצורך הפרויקט, בווידיאו, בטקסט או בטוויטר (AskNetanyahu#).

לאחר מכן, הצביעו על שאלות שהעלו גולשים אחרים. השאלות שיזכו למספר ההצבעות הגבוה ביותר, אולי יזכו לתשובה מראש הממשלה.

אלפים כבר שלחו שאלות

אלפי גולשים כבר שלחו לראש הממשלה בנימין נתניהו שאלה דרך ערוץ היוטיוב המיוחד. ריקי דרור, סמנכ"לית השיווק של גוגל ישראל, מדווחת כי התקבלו שאלות מכל רחבי העולם. "הגיעו שאלות מפקיסטן, ירדן, סוריה, ערב הסעודית, יפן וגם קנדה. יש שאלות מכל תחומי החיים, סטודנט שלא גומר את החודש, עובדת זרה שתוהה האם תגורש, ילדה בת 3 ששאלה מה הולך להיות עם גלעד שליט וגם שאלה של קנדי מיפן שאחרי הצונאמי מצא זמן להעלות שאלה. זה לוקח 30 שניות, ואתם כמובן יכולים להצביע ולהשפיע על איך הראיון ייעשה".

על הפרויקט הייחודי הסבירה דרור: "זה כבוד גדול, ישראל היא מדינה מרתקת, מעין מייצרת חדשות סדרתית. כבוד הוא לנו שראש הממשלה הוא אחד ממנהיגי העולם שמשתתף בזה". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק