יעל גרינשפן העלתה שאלה לראש הממשלה - רוצים שהוא יענה עליה בשידור חי? הצביעו באתר

אחותה של שחר גרינשפן, שנפגעה קשות בתאונת דרכים, עלתה לכותרות בעקבות מכתב מרגש שכתבה על מערכת המשפט בישראל - שאולי גם יעשה שינוי של ממש. יעל משתתפת בפרויקט המיוחד של חדשות 2 ו-youtube, הצביעו אם אתם רוצים שנתניהו יענה לה בשידור חי

(חדשות 2)

 

 

 

 

 

"אני יעל גרינשפן, בת 18, נתניה. המון אנשים מאוכזבים ממערכת המשפט, נעשה להם עוול ולא מתקיימים משפטי צדק בישראל. האם מתוכננת רפורמה שתשנה את השחיקה הזו?", זו השאלה שהציבה גרינשפן, שעלתה לכותרות בעקבות המכתב המרגש שכתבה על אחותה, לראש הממשלה.

נתניהו עשוי לענות לה בשידור חי בחדשות 2, כחלק מפרויקט ה-"World View" של YouTube. במסגרת המיזם המיוחד, יכולים גולשים מהארץ ומהעולם להפנות שאלות לראש הממשלה באמצעות אתר YouTube אינטראקטיבי שעלה לאוויר.

משך השידור, בהנחיית דנה ויס, יעמוד על 40 דקות ויכלול ראיון בעברית (אשר ישודר במקביל ב YouTube ובערוץ 2) וראיון באנגלית (אשר ישודר ב YouTube).

הגולשים מוזמנים להפנות את השאלות החשובות למר נתניהו: החל מנושאים בינלאומיים, כמו המהפכות בעולם הערבי, השלכות ההתחמשות הגרעינית של אירן, שיחות השלום עם הפלסטינים וכן נושאים הקשורים לחברה הישראלית ולגורלה. את השאלות ניתן יהיה להעלות לאתר בווידיאו, בטקסט או בטוויטר (AskNetanyahu#).

"כיום יש לנו טכנולוגיה חדשה, המאפשרת לנו לדבר אחד עם השני בצורה ישירה", מסביר ראש הממשלה נתניהו. "אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזאת לשמוע את שאלותיכם ולענות לכם ומי יודע, אולי נהפוך את זה להרגל".

ריקי דרורי, סמנכ"ל השיווק ב-Google ישראל ומנהלת שיווק איזורית למדינות דרא"פ ויוון, אמרה: "אנו שמחים לראות כיצד הופך YouTube לכיכר העיר הוירטואלית ומאפשר קיום דיאלוג ישיר ודו כיווני עם מנהיגי העולם. אנו גאים על כך שראש ממשלת ישראל אימץ את הפלטפורמה על מנת לקיים דיאלוג עם אזרחי ישראל והעולם ולענות על שאלותיהם".  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק