כך תשלחו מסר בפייסבוק לאחר מותכם

אפליקציה חדשה שפותחה על ידי חברה ישראלית, תסייע לכל מי שמעוניין להכין מסר מוקלט שייתפרסם בפייסבוק רק לאחר המוות. דרך השירות החדש תוכלו להכין צוואה, לחשוף סיפור או סוד שאתם מעוניינים שיתפרסם רק כשאתם כבר לא בין החיים

חוששים שלא תספיקו להיפרד מחבריכם לפני שתעברו לעולם הבא? לפייסבוק יש פיתרון בשבילכם. אפליקציה חדשה שפותחה על ידי חברה ישראלית, תאפשר לכם להכניס מסר מיוחד שיתפרסם בפרופיל האישי לאחר המוות.

חברת הסטארט-אפ הישראלית Willook, היא שעומדת מאחורי האפליקציה השנויה במחלוקת - If I Die. השירות שהיא מעניקה כולל הקלטת מסר מצולם בוידאו או בטקסט, שיופיע בפייסבוק רק לאחר מותם. בין המסרים שניתן להעביר לחברים ברשת החברתית דרך האפליקציה: צוואה, סיפור, סוד שמעולם לא נחשף על ידי המשתמש או אפילו מסר לדור הבא.

החברה מסבירה כי השימוש באפליקציה נעשה בשלושה שלבים פשוטים. לאחר התקנתה הגולשים יתבקשו להקליט באמצעות מצלמת הרשת במחשב או להקליד את המסר אותו ירצו להעביר. לאחר מכן יתבקשו לבחור שלושה אנשים מתוך רשימת החברים ובני המשפחה בפייסבוק והם יהיו אחראים על דיווח מותו של המשתמש. רק לאחר ששלושת המשתמשים הללו ידווחו על מותו של המשתמש, יתפרסם המסר בפרופיל האישי של הנפטר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק