הכירו: שגריר ישראל בתזמורת הבינ"ל ביוטיוב

זה נשמע כמו פרויקט בלתי אפשרי, אבל יוטיוב הצליח לאגד יחד 100 נגנים מ-33 מדינות שיופיעו יחד באוסטרליה בסוף השבוע. נגנים מגרמניה, מברזיל וגם מישראל ינגנו על במה אחת לאחר מיונים שנערכו ברשת. את ישראל ייצג נגן האבוב עמנואל בן ה-26 שהתקבל לאחר שכמעט פספס את ההרשמה

אחרי שנים של אימונים מפרכים בנגינה על אבוב, עמנואל דנאן בן ה-26 עומד בפני חוויה של פעם בחיים: בסוף השבוע הוא יגיע לאוסטרליה שם הוא יצטרף לתזמורת הסימפונית הבינלאומית של יו טיוב.

כיאה לתזמורת אינטרנטית, גם המבחנים לאלפי המועמדים נערכו ברשת. עמנואל שמע על התחרות רק לקראת סוף אוקטובר האחרון, ולמזלו הספיק להגיש מועמדות שלושה ימים לפני תום ההרשמה. "הזמנתי מקום באולם, הורדתי את התווים שאותם ביקשו שאנגן - והלכתי על זה", סיפר.

"לא הייתה לי מצלמת וידאו אז פתחתי לפטופ וכיוונתי אותו לבמה, וכמה צילמתי את האודישן", הוסיף עמנואל בחיוך.

100 נגנים שמגיעים מ-33 מדינות נבחרו לאחר שזכו למספר הגדול ביותר של "לייקים" מהגולשים. האירוע הגדול יתקיים בסוף השבוע הזה, שבו יערך קונצרט סימפוני גדול באוסטרליה. בקונצרט יושמעו יצירות מפורסמות מוכרות לצד יצירה שנכתבה במיוחד לרגל האירוע.

הפרויקט שהחל ברשת יסתיים בעולם האמיתי, ובקונצרט - שישודר כמובן גם ביוטיוב - יצפו גם אלפי הנוכחים בבית האופרה הגדול של סידני.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק