נאס"א: נמצאו חיים על מטאוריט

האם אנחנו קרובים מאי פעם לגילוי צורות חיים אחרות? חוקר מנאס"א טוען כי הצליח למצוא שרידים של בקטריה, על מטאור שהובא לכדור הארץ. על פי המחקר שפרסם אנחנו לא צורת החיים היחידה ביקום

אנחנו לא לבד: בתום מחקר שנערך על ידי מדענים מנאס"א נחשפות תגליות יוצאות דופן. לטענת החוקרים נמצאו ראיות המצביעות על הימצאות גופים חיים על מטאוריט.

במחקר המלא שצפוי להתפרסם החודש, מתאר ד"ר ריצ'ארד הובר מנאס"א את תוצאות הבדיקה שערך במטאורים נדירים שהובאו לכדור הארץ. לטענתו של הובר במטאור התגלו מאובנים המעידים על הימצאות בקטריות - מה שמוכיח שקיימים חיים אחרים.

"אני מפרש את זה כסימן לכך שהימצאות חיים אינה מוגבלת רק לכדור הארץ", הסביר הובר בריאיון לרשת "פוקס" האמריקנית. "תחום המחקר עדיין בשלביו הראשונים, זאת מכיוון שמדענים רבים מגדירים אותו כבלתי אפשרי", הוא מוסיף.

את המחקר הגדיר החוקר כ"תהליך פשוט" במהלכו בדק את אבני המטאוריטים בסביבה סטרילית תחת מיקרוסקופים שונים. הובר הצליח לאתר שאריות של מיקרואורגניזם, שלדבריו דומות מאוד לצורת החיים הזו על כדור הארץ. חוקרים רבים אמרו בעקבות הפרסום כי מדובר בחשיפה חשובה מאין כמוה שעתידה לשנות את המשך המחקר בתחום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק