מרהיב: שיגור מעבורת לחלל - מהשמיים

מיליוני בני אדם ברחבי העולם צפו בשבוע שעבר בשיגור ההיסטורי של המעבורת "דיסקברי" בדרכה למסע האחרון שלה בחלל. אולם מי שקיבל את זווית הצפייה הטובה ביותר היו כנראה נוסעי טיסת פנים בארה"ב, שראו היטב את השיגור דרך החלון. אחד מהם שלף את האייפון שלו - והתוצאה לפניכם

כך נראה שיגור מעבורת מחלון המטוס

 

 

ביום חמישי האחרון שוגרה מעבורת החלל הוותיקה "דיסקברי" למסע האחרון שלה בחלל. בני אדם ברחבי העולם צפו בשיגור, שהועבר בשידור חי גם כאן בחדשות 2 באינטרנט, אולם מעטים בלבד הצליחו לראות את החללית מהשמיים.

הנוסעים בטיסת פנים בארה"ב, מאורלנדו לריצ'מונד, קיבלו סוג לא צפוי של "בידור" במהלך הטיסה. מהצד הימני של המטוס היה ניתן להבחין בבירור בשיגור המעבורת אל החלל. נוסע מהיר מחשבה במיוחד בשם ניל מאנדיי הצליח לתעד את השיגור באייפון שלו, והתיעוד שלו שובר מאז את שיאי הצפייה ברשת.

התיעוד יוצא הדופן הזה כמעט ופוספס, משום שהטיסה היתה אמורה להמריא שעתיים קודם לכן, אך עוכבה על הקרקע. זו כנראה הפעם הראשונה בהיסטוריה בה נוסעים שאמורים להמריא היו מרוצים מהאיחור.

הסרטון שלפניכם מציג מראה מרהיב למדי, אולם הוא כולל גם הומור לא רע. אם תקשיבו היטב, תוכלו לשמוע ברקע את קברניט הטיסה מכריז ברמקול: "הנוסעים בצד ימין יכולים לראות את שיגור המעבורת לחלל. הנוסעים בצד שמאל יכולים לראות את הנוסעים בצד ימין מסתכלים על שיגור המעבורת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק