תמונות חדשות של סטיב ג'ובס: כחוש מאוד ולא יציב

מנכ"ל חברת אפל שנמצא בחופשת מחלה צולם לפני שבועיים כשהוא כחוש ולא יציב. התמונות, שמתפרסמות לראשונה היום, נותנות רמז המעיד על חומרת מצבו הרפואי. מחר צפויה אפל להתייחס לראשונה באופן רשמי למצבו הבריאותי

תמונות חדשות של סטיב ג'ובס, מנכ"ל חברת אפל, נותנות רמז המעיד על חומרת מצבו הבריאותי. ג'ובס, שעל פי דיווחים רבים נאבק במחלת הסרטן ועובר טיפולים רפואיים, נראה בתמונות שצולמו לפני כשבועיים כחוש ולא יציב.

מחר עשויה חברת אפל להתייחס באופן רשמי למצבו הבריאותי, במהלך כינוס בעלי המניות בחברה. על פי הערכות ייתכן כי תעלה דרישה מצד מחזיקי המניות להציג רשימת מועמדים להחלפתו של סטיב ג'ובס.

צהובון אמריקני: נותרו לג'ובס 6 שבועות

הצהובון הבריטי אינקוויירר פרסם בשבוע שעבר כי ג'ובס סובל מסרטן בלבלב, שגרם לו לאיבוד חלק ניכר ממשקל גופו ולהידרדרות חמורה במצבו הרפואי. על פי הדיווח, בעקבות המחלה הוא עבר גם טיפולים כימותרפיים שהותירו אותו "שברירי וחלש".

בצהובון לא הסתפקו בתיאור פיזי של ג'ובס וטענו כי הרופאים העריכו כי נותרו לו רק שישה שבועות לחיות. תמונות שפורסמו בעיתון, שאינן מופיעות באינטרנט, מציגות את ג'ובס כשהוא צנום ושברירי, כשעצמות לחייו בולטות בבירור.

נזכיר כי בסוף ינואר הודיע גאון המחשבים בן ה-55, על יצאתו לחופשה. בהודעתו אמר כי "לבקשתי, הדירקטוריון אישר לי לצאת לחופשה כדי שאוכל להתמקד במצבי הבריאותי". למרות זאת, בחברה טוענים כי הוא ממשיך להופיע במסדרונות החברה ואף משתתף לעתים בחלק מהישיבות. בנוסף, הוא ממשיך להציע רעיונות חדשים להנהלה, אותם הוא מגבש בביתו.   

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק