"למנכ"ל אפל נותרו רק 6 שבועות לחיות"

תמונות מזעזעות של מנכ"ל אפל מרמזות על הידרדרות חמורה במצבו: לפי דיווחים בצהובון הבריטי "האינקוויירר", נותרו לגאון המחשבים בן ה-55 רק עוד 6 שבועות לחיות. למרות השמועות, בחברה מספרים שהוא ממשיך להופיע בישיבות החברה מדי פעם ואפילו פונה למנהלים עם הצעות חדשות שהוא מגבש בביתו

סטיב ג'ובס, ארכיון (חדשות 2)

האם מנכ"ל אפל גוסס מסרטן? לא עבר זמן מאז הודעתו המפתיעה של סטיב ג'ובס על יציאה לחופשה בעקבות מצבו הבריאותי, וכעת מגיעות השמועות על מותו הקרוב.

הצהובון הבריטי אינקוויירר מדווח שג'ובס סובל מסרטן בלבלב, שגרם לו לאיבוד חלק ניכר ממשקל גופו ולהידרדרות חמורה במצבו הרפואי. על פי הדיווח, בעקבות המחלה הוא עבר גם טיפולים כימותרפיים שהותירו אותו "שברירי וחלש".

בצהובון לא הסתפקו בתיאור פיזי של ג'ובס וטענו כי הרופאים העריכו כי נותרו לו רק שישה שבועות לחיות. תמונות שפורסמו בעיתון, שאינן מופיעות באינטרנט, מציגות את ג'ובס כשהוא צנום ושברירי, כשעצמות לחייו בולטות בבירור.

כזכור, בסוף ינואר הודיע גאון המחשבים בן ה-55, על יצאתו לחופשה. בהודעתו אמר כי "לבקשתי, הדירקטוריון אישר לי לצאת לחופשה כדי שאוכל להתמקד במצבי הבריאותי". למרות זאת, בחברה טוענים כי הוא ממשיך להופיע במסדרונות החברה ואף משתתף לעתים בחלק מהישיבות. בנוסף, הוא ממשיך להציע רעיונות חדשים להנהלה, אותם הוא מגבש בביתו.   

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק