גוגל רוצה לתכנן לכם את החתונה

גם כשנראה שגוגל נמצאת כבר בכל תחומי חיינו, מצליחה ענקית האינטרנט להפתיע. היום הושק שירות ה"גוגל וודינג", במסגרתו אתם יכולים לפתוח אתר ייעודי לחתונה שלכם, לתכנן אותה, לערוך תמונות ועוד

מתוך האתר החדש (google)

ענקית האינטרנט גוגל לוקחת על עצמה תפקיד מעט בלתי שגרתי: תכנון חתונות. בדיוק בזמן ליום האהבה הלועזי, ולנטיינ'ז דיי, השיקו בגוגל אתר שלם בו יכולים הגולשים ליצור אתר ייעודי לחתונה שלהם, לערוך תמונות ולתכנן את היום המאושר בחייהם, כשהם משתמשים בכלים שיועדו לכך מראש בשירותי גוגל - כמו ג'ימייל, לדוגמה.

גוגל חברה למתכננת החתונות מישל ראגו, שגם מספקת באתר טיפים לזוגות הנישאים. כדי להפיץ את הבשורה, גוגל גם עורכת תחרות בין הנרשמים, בה ניתן לזכות ב-25 אלף דולרים ובראגו עצמה כמתכננת החתונה. אל תמהרו להירשם - התחרות פתוחה כרגע רק לאזרחי ארה"ב.

מדובר בניסיון נוסף של גוגל להיטמע בחיי הצרכנים. ב-2008 השיקו שם את "גוגל בריאות", שאמור לסייע לגולשים לנהל, לעקוב ולהשתמש במידע בריאותי באתר.

אבל ישנו קו דק בין סיפוק מידע מסייע לבין פלישה לפרטיות: ב-2009, "גוגל בריאות" שיתפה פעולה עם רשת בתי המרקחת האמריקנית סי.וי.אס, כדי לספק לחולים גישה מקוונת למרשמים שלהם ולהיסטוריה הרפואית דרך חשבונות הגוגל שלהם. המהלך נתקל בהתנגדות מצד ארגוני זכויות אדם ויוזמות להגנה על פרטיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק