הכירו את הגרסה החרדית ליו-טיוב

גולשי האינטרנט החרדים מצאו פיתרון שיאפשר להם לצפות בסרטונים ללא חשש שיתקלו בקטעים "מכשילים". לאחרונה הושק אתר אינטרנט חרדי חדש בשם גלאטיוב, מתחרה לאתר שיתוף הקבצים הפופולרי יו-טיוב. באתר החדש תוכלו למצוא שיעורי תורה ושירי ארץ ישראל. מה לא יעלה לרשת החרדית? שירת נשים

הכירו את הלהיט החדש במגזר החרדי: אתר אינטרנט חדש בשם "גלאטיוב", סוחף את גולשי האינטרנט שומרי המצוות. הגולשים בו יוכלו למצוא סרטוני וידאו ללא חשש מתכנים לא הולמים כמו מין, אלימות ושירת נשים.

מנהל האתר שרון בוקובזה, אברך בישיבת "שובו בנים", סיפר ל"ידיעות אחרונות" כי מדובר באתר בדיוק כמו יו טיוב "רק בלי פריצות". לדבריו, "האתר מיועד לחוזרים בתשובה שמעוניינים לשמוע מוזיקה, אבל לא מעוניינים בפריצות שיש באינטרנט".

יותר מאלף סרטונים כבר הועלו לאתר שיתוף הקבצים, שלפני עליתם לאוויר נבדקו על ידי צוות פיקוח מיוחד של משגיחי כשרות. כל אחד מהתכנים שנשלחים לאתר נצפים במטרה לוודא שאין בהם צילומי מין ואלימות או תמונות ושירת נשים.

החומרים הפופולאריים ביותר באתר הם שיעורי תורה ושירי ארץ ישראל. בנוסף, למרות הבדיקה הקפדנית של משגיחי האתר, ניתן למצוא בו סרטונים שקיימים גם ביו טיוב בהן מככבות חיות מחמד שונות.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק