הכירו את השותף הישראלי של מארק צוקרברג

אריה חסיד, עולה מארה"ב, היה שותפו לחדר של מארק צוקרברג בשעה שזה הקים את פייסבוק. "ידעתי שהוא יהיה גאון, ולמעשה הייתי בוחר בו כאיש השנה בעולם כבר לפני שלוש או ארבע שנים", מספר חסיד, שכינה את הסרט שעשו אודות צוקרברג - "לא מציאותי"

מארק צוקרברג זכה אתמול לאחד מהתארים הנחשבים בעולם, לאחר שהמגזין "טיים" הכתיר אותו כאיש השנה בעולם. אחד האנשים הקרובים לצוקרברג בזמן ייסודה של הרשת החברתית פייסבוק, שותפו בחדר באוניברסיטת הרווארד, היה יהודי בשם אריה חסיד שהגיע להתארח הערב באולפן "שש" עם עודד בן עמי.

"הרגשתי כבר מהתחלה שמארק יהיה איש חשוב, חוויתי את תחילתה של פייסבוק וידענו שמארק הוא פשוט גאון", מספר חסיד, שהיה הרביעי בעולם שהשתמש ברשת החברתית הגדולה, בה חברים היום יותר מחצי מיליארד בני אדם ברחבי העולם.

חסיד התייחס במהלך דבריו לסרט "הרשת החברתית" שנעשה אודות הקמת פייסבוק. "הסרט לא מציאותי. צוקרברג תואר שם כאוטיסט חברתי וזה ממש היה לא נכון", חסיד הוסיף כי לצוקרברג היו המון חברים ואנשים סביבו. "איך מי שהמציא אתר כזה יכול להיות אדם לא חברתי?", תהה.

לסיכום דבריו, אמר חסיד, שהבטיח להפוך לחבר של חדשות 2 בפייסבוק, כי הבחירה בצוקרברג הגיעה מאוחר מדי לטעמו. "מארק חשב הרבה והשקיע המון בכל דבר שעשה. אני הייתי בוחר בו לפני שלוש שנים כאיש השנה בעולם", אמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק