המילה שחיפשתם הכי הרבה ב-2010: פייסבוק

גוגל פרסמה את רשימת המילים הנפוצות בחיפוש לשנת 2010 ואת רשימת החיפושים שרשמו את הזינוק הגבוה ביותר. פייסבוק היא המילה שחיפשתם הכי הרבה לצד יוטיוב וג'ימייל. ברשימת התכניות מככבות סופר נני, מחוברים וסרוגים ולאיזה מקום הגיעה מיכל אמדורסקי?

(חדשות 2)

לקראת סיום שנת 2010 גוגל מפרסמת את הרשימה השנתית עם מילות החיפוש המבוקשות ברשת הישראלית השנה. ברשימה שנקראת "צייטגייסט" (רוח הזמן בגרמנית), מתפרסמים החיפושים המבוקשים ביותר אך לא מצוין כמה פעמים חיפשו את המילה ולא את הפערים בין המקומות.

במקום הראשון מופיעה המילה פייסבוק ברשימת החיפושים הפופולאריים. במקום השני המילה וואלה ובמקום השלישי יוטיוב. אחר כך יד-2 ובסוף החמישייה המילה gmail.

גוגל מציגה גם את הזינוק בחיפושי מילים לפני נושאים. כך למשל בקטגוריית "אנשים" מוביל ג'סטין ביבר. מיד אחריו מיכל אמדורסקי, ככל הנראה בשל תקרית הביקיני המפורסמת. במקום השלישי גיא פינס ואחריו דודו אהרון וליידי גאגא.

בקטגוריית "תכניות טלוויזיה" הזינוק הגדול ביותר הוא לתכנית מחוברים. במקום השני סופר נני, אחר כך סרוגים עונה 2, הבורר עונה 3 והיפה והחנון שמקדימים את ארץ נהדרת, רוקדים את כוכבים, מאסטר שף וכוכב נולד. סוגר את הרשימה במקום העשירי - האח הגדול 2.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק