תכירו: הפרופיל החדש של פייסבוק

שינויים בהרגלי הפייסבוק: הרשת החברתית השיקה תצורת פרופיל חדשה, שאמורה לסייע לנו להתמצא בכל פרטי המידע שאנו מעלים לרשת. למרות שמדובר בעיצוב חדשני, אין ספק שהפרופיל החדש מנסה להפוך אותנו לחשופים עוד יותר

בפייסבוק לא מפסיקים להפתיע אותנו: הרשת החברתית שכבשה את העולם החליטה לעבור רענון ושיפוץ כללי. פייסבוק השיקה בימים האחרונים תצוגת דף פרופיל חדשה שמנסה לעשות לנו יותר סדר בין כל הררי המידע שאנו מעלים לרשת.

בפרופיל החדש מוצג תחילה סיכום מהיר של נתוני המשתמש, זאת כדי לתת לחברים ברשת אפשרות מהירה להכיר את מי שעומד מולם. בין הנתונים מופיע תאריך לידה, מצב משפחתי, מקום מגורים, מקום לימודים ועבודה.

אחר כך מופיע פירוט עשיר יותר על המשתמש במטרה להציג כיצד הוא נוהג להעביר את הזמן. בחלק זה נפרסים פרויקטים בעבודה, כיתות לימוד ותחביבים של המשתמש. בנוסף, ניתן לצרף לעיסוקים חברים אשר שותפים לאותו תחביב או פרויקט.

התחביבים והעיסוקים המרכזיים יופיעו בשורה של תמונות, זאת כדי להציג בבירור את הדברים החשובים ביותר למשתמש. ניתן לגרור ולשנות את סדר התמונות, הכל על פי החשיבות של העיסוק בעיני המשתמש.

מתוך נקודת הנחה שהיחסים עם חברים קרובים יכולים להיות חשובים בדיוק כמו מערכות יחסים עם המשפחה, יוצגו בצורה בולטת בפרופיל החשד החברים הקרובים ביותר למשתמש. בנוסף ניתן לראות בקלות את הדברים המשותפים עם חברים ברשת.

לצפייה בפרופיל החדש לחץ - כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק