הלקוחות זועמים: "זה מייאש, ממש חוצפה!"

בעוד ש"סלקום" מנסה להתמודד עם תקלת הענק שמונעת היום מלקוחותיה לקבל ולהוציא שיחות והודעות, הולך וגובר זעמם של המנויים המנותקים. חברי חדשות 2 בפייסבוק כתבו היום: "הייתי צריך להיפגש עם מישהו ואני לקוח סלקום ואין לי איך לדבר איתו", "יש לי סלקום וזה ממש מחרפן, התייאשתי"

מאות אלפי הלקוחות של חברת סלקום חזרו היום שנים אחורה וגילו עולם חדש-ישן, ללא מכשיר סלולרי. ככל שחלף הזמן החלו להגיע תלונות על כך שלא ניתן להוציא ולקבל שיחות בטלפונים של חברת הסלולר הגדולה במדינה.

גם חברי חדשות 2 בפייסבוק התלוננו מאז שעות הצהריים על התקלה החמורה ושיתפו אותנו בחוויות הלא נעימות שלהם מהכשל הגדול וחסר התקדים. הגולש איתי דרור כתב בדף חדשות 2 בפייסבוק ש"התקלה פגעה בי מאוד, הייתי צריך להיפגש עם מישהו ואני לקוח סלקום ואין לי איך לדבר איתו, פשוט לא ידעתי מה לעשות".

הגולשת נעמה שטיין כתבה לנו ש"יש לי סלקום וזה ממש מחרפן, מה לא ניסיתי, חשבתי שהתקלה אצלי, כיביתי והדלקתי, הוצאתי את הסוללה למשך חמש דקות, ניסיתי לשנות משהו בהגדרות וכלום לא עזר עד שאמרו לי שזה משהו ארצי והתייאשתי".

הגולשת עלמה בר טענה ש"אני מחכה לטלפונים שאמורים לקבוע לי ראיונות עבודה והטלפון דומם שלא כהרגלו, כנראה בגלל התקלה". הגולשת קורין אלקבץ ביטאה יותר מכל את התחושה הקשה שיש ללקוחות סלקום באומרה: "ברור שנפגעתי, הבת שלי העלתה חום בגן והגננת מנסה כל היום להשיג אותי! לא ממש הצליח לה ובמזל חברה שלי שבתה גם בגן, פגשה אותי ואמרה לי שהגננות מחפשות אותי כי טוהר עם חום! ממש חוצפה מצידם!".

בפייסבוק גם הספיקה לקום קבוצה חדשה בנושא, תחת השם: "סלקום - התקלה הגדולה 1/12/2010- גם אני מנותק לגמרי".

סלקום לא לבד: כל תקלות הסלולר הגדולות

רוצים לשתף אותנו בתקלות הפרטיות שלכם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק