גם בישראל: שירות Places באייפון

לא יכולים להפסיק לעדכן את החברים בכל מקום אליו אתם מגיעים? השירות החדש של אייפון יקשר אתכם ישירות לדף שלכם בפייסבוק ותוכלו לדווח לכולם לאיזו מסיבה הלכתם או מתי הגעתם לעבודה

חדש: עידכונים לנייד לכל מקום אליו אתם הולכים (חדשות 2)

הרשת החברתית פייסבוק, שנכנסה לחיינו ומאז מסרבת להיעלם, מעניקה לחבריה אפשרות לעדכן את חבריהם עד כל מה שקורה להם בחיי היומיום: מתמונות, שורות סטטוס, ניהול בלוג ואפילו אפשרויות לנהל חווה משלנו.

לפני קצת יותר משלושה חודשים השיקה פייסבוק שירות חדש, תחת הכותרת "facebook places". השירות, אותו יכולים להוריד בעלי מכשירי אייפון ובלקברי, מאפשר להם לעדכן בכל רגע על מיקומם באותו רגע, גם אם מדובר בפאב נחשב או במקום העבודה. האפליקציה החדשה לא הייתה בשימוש אצל רוב הישראלים עד הימים האחרונה, אך בהחלט אפשר לראות שהיא תופסת תאוצה.

כיוון שעד לתקופה האחרונה השירות לא היה פעיל בישראל, כמות הנקודות אליהן הגיעו היא מעטה. אבל אתם בהחלט מוזמנים ליצור נקודות חדשות בכל מקום חדש אליו אתם מגיעים מאחר וזיהוי המיקום בתוך האפליקציה עצמה מתבצע על-בסיס משדר ה-GPS של המכשיר ולא על-בסיס כתובת ה-IP שלו.

עמית כהן מחברת ריפרש סיפר לחדשות 2 כי בימים האחרונים ישנו רעש גדול סביב האפליקציה של פייסבוק, ואנשים שהשתמשו באפליקציות של חברות אחרות נטשו אותן לטובת הענקית החברתית. "זה מדהים שאתה יכול להיכנס למקום ולראות את החברים שלך קרובים אלייך, ובנוסף האפליקציה מאפשרת לבעלי עסקים למנף ולשווק את עצמם בעלות מינימלית".

המדריך להורדת האפליקצייה

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק