מייסד פורסקוור בווידאו צ'ט מיוחד

בכנס "סלקום מדיה 2010" שיתקיים בחודש הקרוב יתארח מייסד ומנכ"ל הרשת החברתית פורסקוור. דניס קראולי צפוי לדבר בכנס בעזרת וידאו צ'ט. הכנס השנה יעסוק בשלב הבא של המהפכה הניידת - הרחבת השימושים בסלולר לזירות שיווקיות ומסחרית נוספות והשפעת השינוי על תעשיות "מסורתיות"

מייסד פורסקוור בצ'ט מיוחד (חדשות 2)

מייסד ומנכ"ל הרשת החברתית מבוססת המקום פורסקוור, דניס קראולי, צפוי לקחת חלק בכנס "סלקום מדיה 2010", שייערך בתל-אביב ב-16 בנובמבר 2010. קראולי ינאם בכנס באמצעות טכנולוגיית וידאו צ'ט .

את הכנס כולו אנו נעביר בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט.

קרואלי נבחר לאחד מ-35 האנשים החדשניים על ידי מגזין הטכנולוגיה MIT, והוא מרצה אורח באוניברסיטת ניו-יורק. עבודותיו של קראולי הופיעו בניו-יורק טיימס, וול-סטריט ג 'ורנל, Wired, השבועון "טיים", "ניוזוויק", MTV, Slashdot ו-NBC.

פורסקוור היא רשת חברתית מבוססת מיקום המערבבת בתוכה אלמנטים חברתיים, אלמנטים מבוססי מיקום ואת אהבת המשחק ומעודדת אנשים לצאת, לחקור ולגלות את הערים בהן הם מתגוררים. הודיעה לאחרונה כי חצתה את קו השלושה מיליון משתמשים.

המהפכה הניידת

במהלך הכנס "סלקום מדיה 2010", ידונו, בין השאר, בהשפעת הפיכת הסלולר לארנק סלולרי על ענף הבנקאות והפיננסים, השפעת זמינות המידע והחיבור המתמיד של הצרכן לרשת על הקמעונאות העתידית, השינוי בקשרים החברתיים, בצריכה ובתוכן בעקבות העלייה בשימוש בשירותים מבוססי מיקום ובהפקות תכנים וצריכת תוכן על מגוון מסכים.

בשנתיים הראשונות, התמקד כנס סלקום מדיה בהפיכת הסלולר ממכשיר תקשורת למרכז בידור ומדיה נייד והשפעת שינוי זה על שוק התוכן. השנה, יעסוק הכנס בשלב הבא של המהפכה הניידת - הרחבת השימושים בסלולר לזירות שיווקיות ומסחרית נוספות והשפעת השינוי על תעשיות "מסורתיות" כדוגמת הקמעונאות, הבנקאות והפיננסיים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק