חי בשבוע הבא: כנס "סלקום מדיה 2010"

מגמות צרכניות ושיווקיות בעולם הדיגיטלי, ארנק סלולרי ופלטפורמת מסחר קמעונאית - אלו רק חלק מהנושאים שיידונו בכנס "סלקום מדיה 2010" שיתקיים ביום שלישי בשבוע הבא, בשנה השלישית ברציפות. כאן באתר נעביר שידור חי ורציף מהכנס

הכנס יועבר בשידור חי באתר (חדשות 2)

רוצים להכיר את המגמות והחדשנות בעולם הסלולרי והדיגיטלי? ביום שלישי בשבוע הבא, 16.11.2010, נעביר כאן באתר בשידור חי את כנס "סלקום מדיה 2010", שמתקיים זו השנה השלישית.

בכנס ידונו, בין השאר, בהשפעת הפיכת הסלולר לארנק סלולרי על ענף הבנקאות והפיננסים, השפעת זמינות המידע והחיבור המתמיד של הצרכן לרשת על הקמעונאות העתידית, השינוי בקשרים החברתיים, בצריכה ובתוכן בעקבות העלייה בשימוש בשירותים מבוססי מיקום ובהפקות תכנים וצריכת תוכן על מגוון מסכים.

בשנתיים הראשונות, התמקד כנס סלקום מדיה בהפיכת הסלולר ממכשיר תקשורת למרכז בידור ומדיה נייד והשפעת שינוי זה על שוק התוכן. השנה, יעסוק הכנס בשלב הבא של המהפכה הניידת - הרחבת השימושים בסלולר לזירות שיווקיות ומסחרית נוספות והשפעת השינוי על תעשיות "מסורתיות" כדוגמת הקמעונאות, הבנקאות והפיננסיים.

יתקיימו הרצאות בנושאים: מגמות צרכניות ושיווקיות בעולם הדיגיטלי, ארנק סלולרי, פלטפורמת מסחר קמעונאית, זה כבר לא רק טלפון - השינוי בעולם מכשירי הקצה וההשפעות שלו על השיווק, התוכן, הצריכה והמסחר בעתיד וצריכת תוכן ב cross platform - כיצד האינטרנט והסלולר משפיע על הפקה וצריכה של תוכן.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק