אחרי איזו ישראלית עוקב אשטון קוצ'ר?

הכוכב ההוליוודי אשטון קוצ'ר מחובר לישראל - גם בטוויטר. במהלך ראיון בלעדי ל"פגוש את העיתונות" שישודר בשבת, נשאל מלך הטוויטר אם הוא עוקב גם אחרי ישראלים והוא מיהר להשיב בחיוב. אשטון שלף את מכשיר הטלפון שלו כדי להוכיח לדנה וייס שהוא עוקב אחר ישראלית - ושמה אורלי

אשטון קוצ'ר הוא מלך הטוויטר העולמי הבלתי מעורער, כשאחריו עוקבים קרוב ל-6 מיליון גולשים. אבל קוצ'ר לא ממהר לעקוב אחר גולשים אחרים, כשברשימה שלו מופיעים רק 612 איש - ובהם גם ישראלית אחת. 

בראיון בלעדי לתכניתנו "פגוש את העיתונות" שתשודר בשבת, נשאל קוצ'ר אם הוא עוקב גם אחרי ישראלים והוא מיהר להשיב בחיוב. אשטון שלף את מכשיר הטלפון שלו כדי להוכיח לדנה וייס שהוא עוקב אחר ישראלית בשם אורלי.

אורלי יקואל, בלוגרית ישראלית מוכרת בתחום הרשתות החברתיות ופעילה מאוד בטוויטר, לא הייתה מאוד מופתעת לשמוע שאשטון עוקב אחריה. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט היא מספרת שקוצ'ר עוקב אחריה כבר חצי שנה. "קוצ'ר כנראה רצה להתחבר לישראלי שמכיר את תחום הרשתות החברתיות בארץ. הוא מאוד מתעניין בחדשנות הישראלית ורוצה להיות מחובר למה שקורה כאן מבחינה טכנולוגית", אומרת יקואל.

"הוא לא כל כך פרסונלי בטוויטר, הוא מתעניין בתחומים מסויימים וכשהוא מוצא משהו מעניין וחשוב מבחינתו הוא משתף אותו", מסבירה אורלי איך קוצ'ר בוחר את התכנים עליהם הוא מצייץ. "הוא פחות בקטע של לספר מתי הוא שותה קפה וקורא עיתון".

רוצים לדעת מה אשטון חושב על ישראל? למה הוא מפרסם תמונות חושפניות של אשתו ברשת, והאם הוא מעדיף להיות איש עסקים מצליח או לזכות באוסקר? צפו בראיון המלא ב"פגוש את העיתונות", שבת ב-17:00.

הצטרפו לפגוש את העיתונות בפייסבוק וצפו בתמונות מהראיון