הצצה ראשונה לטלוויזיה של העתיד

האם אתם מוכנים למהפכת הגוגל TV? סוני השיקה אמש את מכשיר הטלוויזיה הראשון שפועל באמצעות הטכנולוגיה החדשנית של גוגל. הפרויקט השאפתני נשמר במשך זמן רב בסוד, וההערכה היא שהוא ישנה את הדרך בה אנו צורכים את האינטרנט והטלוויזיה שלנו ללא היכר - בקרוב מאד

האינטרנט מגיע עד לסלון שלכם: הלילה הושקה הטלוויזיה הראשונה של חברת "סוני", הפועלת בשיתוף עם "גוגל TV". מדובר במוצר הכי מסקרן של השנה, שנשמר עד כה תחת מעטה כבד של סודיות, וסוני היא הסנונית הראשונה שעושה שימוש בטכנולוגיה החדשה של גוגל, המאיימת להגדיר מחדש את הטלוויזיה.

המכשיר שהושק מאחד את כל אותם גאדג'טים שיקרים לליבנו. הצרכנים יוכלו לגלוש באינטרנט באמצעות הטלוויזיה הביתית כפי שהם עשו עד כה במחשב, וכל זאת במגוון תוספות חדשות ומסקרנות. המכשיר מאפשר צפייה בסרטים, סדרות וקטעי וידאו ישירות בטלוויזיה, ללא צורך להוריד את הקבצים ולשמור אותם (בדומה לסטרימינג).

"משתמשים באינטרנט כדי לעשות טלוויזיה טובה יותר"

לא פחות מ-6,000 מהנדסים עבדו על הפרויקט השאפתני במהלך הקיץ. חברות רבות נוספות הודיעו אף הן כי יאמצו את הטכנולוגיה החדשה של גוגל. "הדור החדש של הטלוויזיות עם החיבור לאינטרנט יהיה טוב בהרבה מכל מה שהכרנו עד עכשיו", טוען סמנכ"ל בכיר בסוני. "שלושת היתרונות המרכזיים שלנו הם: מהירות החיבור, מגוון התכנים והקלות המדהימה של השימוש במכשיר".

המהנדסים של הפרויקט מנסים להפיג את החששות וטוענים שהשימוש במוצר החדש לא יהיה מסורבל. "אנחנו לא מביאים את האינטרנט לטלוויזיה, אלא משתמשים באינטרנט כדי לעשות טלוויזיה טובה יותר", טוענים בחברה.

 רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק