הזוכות בתחרות "חברי המערכת" נפגשו עם אשטון קוצ'ר

חן ודניאל הררי השקיעו הרבה מאמצים בשבועות האחרונים, והבוקר הם נשאו פרי: הזוכות בתחרות "חברי המערכת" של חדשות 2 בפייסבוק פגשו את הכוכב ההוליוודי אשטון קוצ'ר בכנס "בזק אקספו". הבנות הנרגשות הצטלמו עם קוצ'ר ואף סיפרו לו על הפעילות של חדשות 2 ברשת החברתית

משתלם להיות "חברי מערכת" של חדשות 2: הבוקר כבר הספיקו להיפגש חן ודניאל הררי, הזוכות בתחרות הגדולה שערכנו בשבועות האחרונים, להיפגש עם הכוכב ההוליוודי אשטון קוצ'ר בכנס "בזק אקספו".

חן ודניאל שוחחו עם אשטון, שהגיע אתמול לישראל עם אשתו דמי מור, הצטלמו איתו ואף סיפרו לו על הפעילות של חדשות 2 בפייסבוק - כך הן זכו בפרס הנכסף.

חדשות 2 בפייסבוק הפיצו בחודש שעבר את אפליקציית "חברי המערכת", בה יכולים חברי חדשות 2 בפייסבוק לזכות במתנות, שאחת מהן הייתה ארוחה עם קוצ'ר.

כמויות אדירות של פוסטים עם פרסומים הגיעו לדף "חברי המערכת" בפייסבוק. חברים רבים ניסו להיות אלו שיחשפו את הסקופ הבא, ויזכו לאכול עם השחקן, אך כאמור מנצחת יש רק אחת, וזו הייתה חן הררי.

למרות זאת, סיפורים רבים שפרסמתם בפייסבוק הגיעו בסוף אלינו לחדשות 2 באינטרנט. כך למשל, פתח אבי מזרחי את המרוץ שלו עם פוסט מסקרן על הדרמה בתחרות ה"טופ מודל" באוסטרליה, כשמנחת תכנית הריאליטי הכריזה בטעות על הזוכה הלא נכונה.

לאחר בדיקה פרסמנו את הסיפור בחדשות 2 באינטרנט, והתגובה היתה מיידית. הסיפור פורסם באתרי אינטרנט רבים בארץ, משתמשי פייסבוק חלקו את הלינק עם חבריהם ואפילו מבזקי הבוקר בטלוויזיה שידרו את הקטע מספר פעמים.

רוצים להשתתף במשחקים נוספים ולקבל עדכונים ראשונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק