ההזדמנות האחרונה שלכם להיפגש עם אשטון קוצ'ר

אחד מ"חברי המערכת" של חדשות 2 יזכה היום בכרטיס זוגי לארוחת בוקר עם השחקן אשטון קוצ'ר. רוצים הזדמנות אחרונה לנסות את מזלכם? היכנסו עכשיו לחדשות 2 בפייסבוק, הפעילו את האפליקציה, בצעו פעילויות והעבירו לנו דיווחים חדשותיות. במסגרת הפעילות תוכלו לזכות בפרסים והפתעות

היום זה קורה - אחד מ"חברי המערכת" של חדשות 2 יזכה בכרטיס זוגי לארוחת בוקר עם השחקן ההוליוודי אשטון קוצ'ר. אם גם אתם רוצים הזדמות אחרונה לגרוף את הפרס, היכנסו עכשיו לדף חדשות 2 בפייסבוק, ותתחילו לשחק!

חדשות 2 בפייסבוק הפיצו בחודש שעבר את אפליקציית "חברי המערכת", בה יכולים חברי חדשות 2 בפייסבוק לזכות במתנות, שאחת מהן היא ארוחה עם קוצ'ר המגיע לישראל לכנס בזק EXPO.

כמויות אדירות של פוסטים עם פרסומים כבר נמצאות בדף "חברי המערכת" בפייסבוק. חברים רבים מנסים להיות אלו שייחשפו את הסקופ הבא, וייזכו לאכול עם השחקן ההוליוודי. כך למשל, פתח אבי מזרחי את המרוץ שלו עם פוסט מסקרן על הדרמה בתחרות ה"טופ מודל" באוסטרליה, כשמנחת תכנית הריאליטי הכריזה בטעות על הזוכה הלא נכונה.

לאחר בדיקה פרסמנו את הסיפור בחדשות 2 באינטרנט, והתגובה היתה מיידית. הסיפור פורסם באתרי אינטרנט רבים בארץ, משתמשי פייסבוק חלקו את הלינק עם חבריהם ואפילו מבזקי הבוקר בטלוויזיה שידרו היום את הקטע מספר פעמים.

אז איך מתחילים?

כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לדף חדשות 2 בפייסבוק וללחוץ לייק. אחר-כך יש להיכנס ללשונית Fans club, לקרוא את התקנון וללחוץ "התחל".

מהם החוקים?

חברי חדשות 2 בפייסבוק יוכלו לצבור נקודות ותגיות על כל פעולה שיבצעו בדף החדשות. הפעולות בדף כוללות בין היתר העברת ידיעות חדשותיות למערכת, כתיבת פוסטים, כתיבת תגובות וסימון לייק לפוסטים של החדשות ושל שאר הגולשים.

ככל שתצברו יותר נקודות תוכלו לעלות בסולם התפקידים בדסק. כמו כן, עם הנקודות תוכלו לקנות מתנות וירטואליות ואמיתיות לעצמכם או לחברים ברשת.

במה ניתן לזכות? 

"חברי המערכת" של חדשות 2 יוכלו לזכות בשלל פרסים ממשיים וירטואלים, בניהם ארוחה עם אשטון קוצ'ר מתנת כנס בזק Expo שיתקיים ב-11.10.10 ויארח השחקן, סיור במערכת חברת החדשות, הקלטת מבזק חדשות באולפני חדשות 2 וקבלת ההקלטה בדי.וי.די וברכה ממגישי חברת החדשות.

המועדון יתבסס על טכנולוגיה של חברת הסטארט אפ MyBrandz בניהולו של ערן גפן אשר משיקה את המוצר החדש שלה המאפשר למותגים לנהל את המעריצים שלהם בפייסבוק ובטויטר ולממש את הפוטנציאל שלהם.

רוצים להשתתף במשחק? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק