האם אתם בדרך לארוחה עם אשטון קוצ'ר?

אם עדיין לא הצטרפתם לפרויקט "חברי המערכת" של חדשות 2 בפייסבוק - זה הזמן: חברי חדשות 2 בפייסבוק שמבצעים פעולות בדף מקבלים נקודות אשר יכולות לזכות אותם בפרסים. לא בטוחים כיצד להתחיל? אספנו את כל השאלות והתשובות על הפרויקט החם ביותר ברשת שיכול להביא אתכם לארוחה עם אשטון קוצ'ר

האם כבר הפכתם לחברי המערכת? גולשים רבים כבר לוקחים חלק בפרויקט "חברי המערכת" של חדשות 2 בפייסבוק, ומתקרבים צעד נוסף לקראת השתתפות בארוחה עם אשטון קוצ'ר. רוצים להתחיל ולא יודעים איך? יש לכם שאלות לגבי הפעילות? ריכזנו עבורכם את כל המידע החשוב ביותר.

כיצד מצטרפים ל"חברי המערכת"?

בדף חדשות 2 בפייסבוק יש להיכנס ללשונית Fans Club, ולאחר קריאת התקנון יש ללחוץ "התחל". או פשוט לחצו - כאן.

כיצד פועלת שיטת הניקוד?

תחת לשונית "פעולות" מופיעה רשימה עדכנית של הפעולות הבסיסיות, שעם ביצוען מתקבלות נקודות בפרויקט "חברי המערכת". בין הפעולות הבסיסיות נמצא סימון "לייק", כתיבת הודעה על הקיר של דף חדשות 2 בפייסבוק, ושליחת תגובה להודעה שפורסמה בדף.

ניתן לקבל נקודות נוספות על ביצוע פעולות מיוחדות כמו שליחת סקופ חדשותי ופרסומו על דף חדשות 2, הבאת תמונה חדשותית או קטע וידאו חדשותי. אם יפורסם הדיווח החדשותי באתרי חדשות 2, הוא יזכה את המדווח בנקודות שיועברו על ידי המערכת. בנוסף, יערכו פרויקטים שונים שיאפשרו לכם לצבור נקודות שיופיעו במפתיע.

כדי למנוע מקרים של "הצפת" הדף, לא יינתן ניקוד לגולשים אשר יעלו הודעות או ידיעות בצורה שאינה מידתית לדף החדשות. חשוב לציין כי ייתכן והניקוד לפעולות מסוימות ישתנה במהלך הזמן. גולשים אשר "יציפו" את הדף צפויים לקבל אזהרה ואף להיחסם מהתחרות.

כיצד מדורגים "חברי המערכת"?

חברי המערכת של חדשות 2 בפייסבוק מדורגים לארבע רמות שונות, על פי מידת המעורבות והפעילות שלהם בדף חדשות 2. הגולשים עם רמת הפעילות הנמוכה ביותר נמצאים ברמת "תחקירן", אחר כך יכולים להפוך ל"כתב", "מגיש" והרמה הגבוה ביותר היא "ראש דסק".

חשוב לציין כי אין ניקוד מדוייק אליו יש להגיע כדי לעבור רמה. החלוקה בדירוג נעשית באופן יחסי לשאר המשתתפים והגולשים בדף ולכן לא ניתן להגדיר מספר נקודות מדוייקת למעבר.

מה נחשב דיווח חדשותי?

דיווח חדשותי אשר יכול לזכות את הגולשים בניקוד, הוא כזה שלא הופיע עדיין בכלי תקשורת בישראל. חשוב לציין כי אירועים בהם אנו נתקלים ביומיום כמו עוול צרכני או תאונת דרכים יכול להיחשב כדיווח חדשותי.

במידה ותצורף תמונה או קטע וידאו לדיווח, מספר הנקודות שיועבר למדווח יהיה גבוה יותר.

מהן למעשה מתנות וירטואליות?

המתנות הוירטואליות אותן ניתן לרכוש תחת לשונית "מתנות", הן מתנות שיכולות לשמש את חברי המערכת בתוך המרחב האינטרנטי. בין המתנות שניתן לרכוש הן "לייק" מצוות חדשות 2 ומהמגישים השונים. את המתנות הוירטואליות ניתן להדביק על דף הפרופיל האישי של המשתמש או לשלוח במתנה לחבר.

מהן המתנות הממשיות?

הגולש אשר יצבור את מספר הנקודות הגבוה ביותר בפרויקט "חברי המערכת" עד תאריך ה-10 לאוקטובר, יזכה בכרטיס כניסה זוגי לארוחה בה ישתתף הכוכב ההוליוודי אשטון קוצ'ר, במסגרת כנס בזק Ecspo.

בנוסף, ניתן לזכות במסגרת הפרויקט בסיור במערכת חדשות 2, בהזדמנות להגיע למערכת החדשות ולהקליט מבזק חדשות קצר ובקליפ פספוסים משעשע של מגישי חדשות 2.

רוצים להשתתף במשחק? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק