צ'טמן: החבר שמצ'גע את ילדי ישראל

בשנות ה-80 היה זה הפק-מן, עשור לאחר מכן התמכרנו לטאמגוצ'י - ועכשיו יש משחק חדש שגורם לילדים לצאת מגדרם ולהורים לפתוח את הארנק. הכירו את הצ'טמן - החבר האינטרקטיבי הצהוב שהופך כל גלישה לחוויה של ממש. "הביקוש הוא אדיר", מעידים בחנויות, "כל משלוח שמגיע אוזל תוך ימים ספורים"

הוא צהוב, חמוד, עשוי מפלסטיק - והוא החבר האינטרקטיבי החדש של הילדים שלכם. אם לא שמעתם על השיגעון שכבש את זאטוטי ישראל, כנראה שאתם עדיין תקועים בעידן הטאמגוצ'י.

מדובר בפיתוח ישראלי העונה לשם צ'טמן ומתחבר בקלות למחשב שלכם באמצעות כבל USB. במהלך הגלישה מלווה הגאדג'ט את הילד בכל שלב. הוא משתתף איתם בצ'ט ולא נשאר אדיש: צ'טמן זז, מדבר, שר ומגיב לכל השיחות.

בנוסף, ממש כמו חבר אמיתי, הוא ימליץ לילדים על אתרים שכדאי לבקר בהם, יעזור למצוא משחקים מעניינים ולשמחת ההורים - הוא פועל באמצעות תוכנה הבטוחה לשימוש ילדים על פי תקנים בינלאומיים. לדוגמה, כאשר מילים או תוכן מסוכן נכתב או נשלח אליהם, יתריע המוצר מפני הסכנה וימנע מהם לגלוש באתרים מסוכנים.

ההיסטריה, מעידים בחנויות, כבר בעיצומה. "הביקוש הוא אדיר", מספר אמיר מודן, מנהל השיווק של "באג". "כל משלוח שמגיע אוזל תוך ימים ספורים מהחנויות". עד כה, כך מספרים ברשת, נמכרו אלפי יחידות והיצרן בחו"ל לא עומד בקצב לביקוש שיש בארץ. יחד עם זאת מעריכים ב"באג" כי כבר בחודש הקרוב ייפתרו בעיות המשלוחים ומלאים חדשים יגיעו לחנויות בקצב רציף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק