תלונות ברחבי העולם: פייסבוק קרס

כמו שריפה בשדה קוצים, נפוצו התלונות ברחבי העולם של גולשים נזעמים ומאוכזבים מקריסת הרשת החברתית הגדולה בעולם: דף הבית לא נטען ולא ניתן להיכנס לפרופיל. הסיבה לתקלה אינה ברורה, ובפייסבוק מבטיחים: העניין יסודר מהר ככל שניתן. גם בישראל דווח על קריסת הרשת

התקלה בפייסבוק, היום (חדשות 2)

תקלה בפייסבוק - הגולשים זועמים: באתרי אינטרנט רבים, בלוגים ורשתות חברתיות ברחבי העולם התקבלו בשעות האחרונות תלונות של מאות אלפי גולשים, לפיהן רשת ה"פייסבוק" קרסה. הגולשים מתלוננים כי הם לא מצליחים להיכנס לדף האישי שלהם באתר האינטרנט, וחמור מכך - לא מצליחים להעלות את האתר.

לאחר שהופצו מספר תלונות ברשת ה"טוויטר", התברר עד מהרה כי ייתכן ומדובר בתקלה רחבה הרבה יותר. אט אט הוצפו אתרי השיתוף והרשתות החברתיות במאות אלפי תלונות של גולשים, בטענה כי אינם מצליחים לטעון את דף הבית של הרשת החברתית הגדולה בעולם.

פייסבוק: "פועלים לתקן העניין מהר ככל שניתן"

גם בשעה זו נמשכת התקלה ברשת, ומבדיקה שנערכה ע"י מערכת חדשות 2 באינטרנט עולה כי גם בישראל לא הצליחו עשרות גולשים לטעון את דף הבית של פייסבוק ולהיכנס לפרופיל האישי שלהם. במערכת חדשות 2 באינטרנט התקבלו עשרות פניות מגולשים בנושא.

תגובת פייסבוק הגיעה מספר שעות לאחר התלונות על התקלה. באתר האינטרנט "טד-קראנץ'", צוטטה הודעה רשמית מטעם הרשת החברתית: "הרשת עורכת מספר ניסויים באתר, שייתכן וגורמים לו להיות איטי ולעיתים לא זמין. אנו פועלים על מנת לפתור את העניין מהר ככל שניתן".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק