עצומה בפייסבוק: "קלינטון, ביום זה - כולנו רוסים!"

התגובה על הדברים שאמר ביל קלינטון על העלייה הרוסית לא איחרה לבוא. קבוצת חברים ברשת "פייסבוק" החליטו לשלוח לנשיא לשעבר איגרת חתומה על ידי הגולשים הישראלים, שבה הם מביעים אכזבה מדבריו. לטענתם, "הערבים הם המכשול לשלום ולא העלייה הרוסית שתרמה רבות למדינה". אחרי 100,000 "לייקים" תשלח האיגרת לנשיא לשעבר

האם קלינטון יבקש סליחה? (חדשות 2)

יממה לאחר שנשיא ארה"ב לשעבר ביל קלינטון האשים את העולים מברית המועצות בכך שטרם הגענו להסדר מדיני עם הפלסטינים, יש ישראלים שלא נשארים אדישים לדברים. תנועת "ישראל שלי", קבוצה המגדירה את עצמה כארגון שנועד להפצת הציונות באינטרנט, פתחה בתגובה עצומה בפייסבוק תחת הכותרת "כולנו רוסים".

"בשם כל הציבור הישראלי, אנו מאוכזבים קשות מתיאורך את העולים מרוסיה כ'מכשול לשלום'", נכתב בעצומה. "מיליון אחינו שעלו ארצה שינו את פני המדינה והפכו אותה לטובה הרבה יותר", כתבו מארגני העצומה לקלינטון, שמתכננים לשלוח אותה לנשיא לשעבר מיד לאחר שתגיע ל-100,000 "לייקים".

יוזמי האיגרת מציינים בפני קלינטון כי לטענתם "המכשול היחידי לשלום הם הערבים שרוצים להשמיד את ישראל". את האיגרת הם חותמים במילים: "ביום זה - כולנו רוסים!".

כזכור, הצהיר קלינטון, שכיהן בעבר כנשיא ארצות הברית והיה שותף ללא מעט מהלכים להנעת שיחות השלום בין ישראל לפלסטינים, כי "המהגרים הרוסים לישראל הם המכשול האמיתי לשלום". קלינטון לא הסתפק בכך וקבע בנוסף כי "הצברים והאשכנזים במדינה מוכנים לפשרות על מנת להשיג פיוס היסטורי, בעוד המרוקנים מתנדנדים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק