האסטרונאוט "מצייץ" תמונות מהחלל

דאגלס ה. ווילוק הוא ללא ספק אחד המנויים שמעלים את התמונות המרהיבות ביותר לחשבון ה"טוויטר" שלו. אבל זה לא כוחות - ווילוק הוא אסטרונאוט בתחנת החלל הבינלאומית, ו"מצייץ" היישר משם תמונות של הכדור שלנו

"איטליה המוארת" (the telegraph)

מיליוני אנשים משתמשים בשירות "טוויטפיק" כדי להעלות תמונות לרשת החברתית "טוויטר" ולחלוק אותם עם האנשים שעוקבים אחריהם באתר. אבל מעטות התמונות שמועלות לשם וניתן להשוות אותן לתמונות המדהימות שמעלה לטוויטר דאגלס ה. ווילוק, שמשתמש בשם "אסטרו ווילס" בטוויטר.

אבל סביר להניח שלא משנה כמה תנסו, לא תצליחו להתעלות על הזווית הייחודית של דאגלס - הוא אסטרונאוט בתחנת החלל הבינלאומית. כל כמה ימים הוא מצייץ תמונה לעוקבים אחריו. אנו מציגים כמה מהן כאן, אך כדי לראות את כולן אתם מוזמנים לעקוב אחרי האסטרונאוט המצייץ.

על התמונה הראשונה "צייץ" ווילוק: "היופי של איטליה, בליל קיץ בהיר, מתמתח עד הים התיכון. ניתן לראות רבים מהאיים היפים מוארים, כולל קאפרי, סיציליה ומאלטה".

על התמונה השנייה כתב: "מעל מדבר הסהרה, ניגשים לארצות עתיקות ואלפי שנות היסטוריה. נהר הנילוס זורם דרך מצרים, עובר את הפירמידות של גיזה עד לקהיר בדלתא. ניתן לראות את הים האדום, סיני, ים המלח, נהר הירדן והכנרת, כמו גם את קפריסין שבים התיכון ואת יוון מציצה מהאופק".

באשר לתמונה השלישית כתב האסטרונאוט, שלעיתים נראה שהוא משורר, כי: "זו העונה לצפייה בעננים מסופריים קוטביים, ועם הזווית-בטה הגבוהה שלנו אנו יכולים ללכוד את השכבה הדקה הזו של עננים בשקיעה".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק