אחרי אובמה ופרס: הכירו את ה"נתניהונט"

רציתם פעם להגיב על הסטאטוס של ראש הממשלה או לעקוב אחר הציוצים שלו? רה"מ בנימין נתניהו מצטרף היום למדיה החברתית ומשיק ערוץ יו-טיוב חדש ועדכוני טוויטר ופייסבוק. תפרגנו לו ב"לייק"?

נתניהו התחיל לצייץ? (חדשות 2)

ראש הממשלה בנימין נתניהו לא רוצה להישאר מאחור והיום הוא מצטרף במלוא מרצו למדיה החברתית. לאחר שנשיא ארה"ב מככב ברשתות החברתיות ואף נשיא המדינה שמעון פרס פתח ערוץ ביו-טיוב, גם נתניהו רוצה לקחת חלק ברשתות החברתיות שכוחן רק מתעצם. היום הוא משיק עדכוני סטאטוס בפייסבוק ובטוויטר ופותח ערוץ יו-טיוב משלו.

צוות הניו-מדיה של אגף התקשורת במשרד ראש הממשלה ובמטה ההסברה הלאומי, החלו בהעלאת עדכוני סטאטוס מגוונים לדף הפייסבוק ולחשבון הטוויטר של משרד ראש הממשלה, שנפתחו לאחרונה. "ערוצי המדיה החברתית חיוניים היום יותר מתמיד למאמצי ההסברה של ישראל, לשקיפות שלטונית ולשיתוף האזרחים במידע עדכני", אמר נתניהו.

במקביל, אגף התקשורת במשרד השיק לאחרונה ערוץ יו-טיוב, הכולל סרטונים בעברית ובאנגלית, ומאפשר למיליוני גולשים בארץ ובעולם להכיר את פעילות ראש הממשלה ומשרדו. בערוץ ניתן למצוא קטעים נבחרים של נאומיו של נתניהו, וכן סרטונים המתעדים את ביקוריו וסיוריו בארץ ובחו"ל. לאחרונה, נתניהו השתמש בערוץ בכדי להעביר באופן ישיר את ברכתו לחודש הרמאדאן למיליוני גולשים מוסלמים בארץ ובחו"ל.

כמו כן, צוות הניו-מדיה, משלים בימים אלו את השקת ערוץ שיתוף התמונות פליקר, וגם את מלאכת הסנכרון של כל ערוצי המדיה החברתית עם אתר האינטרנט של משרד ראש הממשלה.

על פי הוראת נתניהו, כבר במהלך תחילת השיחות הישירות בוושינגטון, שיחלו ביום חמישי, יעשה שימוש בערוצים הללו להעברת מסרים ועדכונים שוטפים לטובת הגולשים בארץ ובעולם. כמה עוקבים אתם מהמרים שיהיו לראש הממשלה?

 רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק