צ'ארלי ביט מי - ואז פתח בלוג

צמד האחים המשעשעים מבריטניה, שהיו עד לא מזמן שיאני הקליפ הנצפה ביותר ביו-טיוב - עם 250 מיליון צפיות, החליטו להרחיב את פעילותם האינטרנטית - ולפתוח בלוג. בבלוג מבקרים אלפי מעריצים מידי יום, מטקבקים ודנים בחיי היומיום של השניים, וניתן לצפות בו בתמונות וסרטונים חדשים של האחים הכי מתוקים באנגליה

צ'רלי נשך לי את האצבע - ואז פתח בלוג: זוג האחים מאנגליה ששברו את כל שיאי היו-טיוב האפשריים, בצילום הביתי שהחזיק זמן רב בתואר "הסרטון הנצפה בעולם" (עד שלידי גאגא גזלה אותו), פותחים עכשיו בלוג.

"צ'רלי ביט מיי פינגר" הזניק את הקריירה של צ'רלי והארי דייוויס כבר בגיל צעיר. אביהם העלה את הסרטון ליו-טיוב ולא תיאר לעצמו שלא פחות מ-250 מיליון אנשים בעולם יצפו בו. חלפו שנתיים מאז צולם הסרטון, וצ'רלי שכבר הגיע לגיל המופלג של שלוש שנים - החליט להתפתח בתחום המדיה האינטרנטית.

ההיסטריה סביב האחים מסרבת לגווע. בכל העולם נמכרות חולצות עם פרצופיהם, ורינגטונים של הקליפ הם מהפופולריים ביותר. ההורים נענו לרצון המעריצים ופתחו לאחים בחודש מרץ האחרון בלוג משלהם. בבלוג מבקרים אלפי מעריצים מידי יום, מטקבקים ודנים בחיי היומיום של השניים, וניתן לצפות בו בתמונות וסרטונים חדשים של האחים הכי מתוקים באנגליה.

האחים "מעסיקים" את אבא האוורד בתור יועץ רשמי לאתר. "זה נראה לא אמיתי כשמביטים במספרים. זה כל כך מצחיק ונחמד", מספר היועץ הרשמי. "אנשים כותבים המון טוקבקים. אדם אחד אפילו כתב שכל פעם שהוא מרגיש רע הוא צופה בילדים וזה מיד מעודד אותו", הוסיף לספר האב.

"אני לא מוכנה 'למסחר' את הילדים", מסבירה אימם של האחים. "אנחנו נפעיל את הבלוג כל עוד הם ילדים, וכשיתבגרו זו כבר תהיה החלטה שלהם", הוסיפה.

היכנסו ובידקו את הבלוג

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק