צפו: מקרר שמזמין לכם פיצה וקרש חיתוך שילמד אתכם להכין סושי

מקרר שמדווח לך מה צריך לקנות בסופר מרקט, מטאטא שיעודד אתכם לטאטא. וקרש חיתוך - שמלמד להכין סושי. לא מאמינים שיש דברים כאלה? תראו בעצמכם

מי אמר שמטלות היום יום חייבות להיות משעממות? לסטודנטים של המעבדה לעיצוב אינטראקציה במכון הטכנולוגי בחולון יש כמה רעיונות שישדרגו לנו את המטלות היומיומיות ויהפכו אותן אפילו למהנות. עריכת רשימת קניות, איסוף הצעצועים ואפילו הכנת סושי - הופכים בזכות המוצרים המעוצבים לחוויה מיוחדת.

קחו לדוגמה את המקרר שהוא גם מסך מגע: כבר לא צריך לתלות על המקרר מגנטים ופתקיות עם תור לרופא שיניים, אפשר פשוט להקליד אותם, ואם רוצים להכין רשימת קניות - כבר לא צריך עט. הדלת האינטראקטיבית של המקרר כבר תעשה זאת עבורכם כפי שמסבירה אורלי גולן, בוגרת הלימודים לתקשורת חזותית במכון הטכנולוגי חולון. "אם אתה רוצה להזמין פיצה, אתה פשוט לוחץ על התמונה של הפיצה - ומזמין".

המצאה אחרת היא מטאטא עם חוש קצב, שמתאים את המוסיקה לקצב הטאטוא. אם שאלתם את עצמכם למה זה טוב, הסטודנט רון פרידמן שעיצב אותו מסביר ש"ככה פשוט פחות מבאס לטאטא את הבית".

בין שאר המוצרים ניתן למצוא ארגז צעצועים שמשמיע קולות עיכול אחרי שהילד מסיים לאסוף את הצעצועים, אבל המלהיב שבהם הוא קרש החיתוך שילמד אתכם להכין סושי. בזכות הוראות ויזאוליות על גבי הקרש, שמגיעות בלווי הוראות קוליות, כל אחד יכול להפוך למכין סושי מקצועי.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק