חדש במכונות השיקוף בשדה התעופה: מדבקות צניעות

חברה אמריקנית מציעה פיתרון לנוסעים שחוששים ממכונות השיקוף בבידוק הבטחוני בשדות התעופה: מדבקות גוף שנצמדות לאיברים האינטימיים ומסתירות אותם בזמן הבדיקה הביטחונית. לצד השבחים יש גם לא מעט ביקורת על יעילות המוצר שעדיין לא הוכחה, ועל הפחד שהוא זורע בקרב הנוסעים

דוגמה למדבקות. "רק בעלי רואה אותי ערומה" (חדשות 2)

לידיעת הגולשות הטסות לחו"ל: חברה בלאס וגאס המציאה מוצר שישיב לנשים רבות את הביטחון העצמי במהלך הבידוק הבטחוני בשדה התעופה. מדבקות הצניעות, שזכו גם לשם "רק בעלי רואה אותי ערומה", נועדו למנוע את חשיפת הגוף בעת מעבר במכונת השיקוף.

מדבקות הגומי הכתומות עוצבו באופן שמאפשר להדביק אותן מעל או מתחת לבגדים התחתונים, כך שהאזורים האינטימיים של הנוסע לא ייחשפו. בחברה מבטיחים שהמדבקה מסתירה את האיברים המוצנעים ומזמינים את הנוסעים לרכוש אותן באתר האינטרנט של החברה תמורת 15 דולר.

לצד השבחים, נשמעת לא מעט ביקורת על המוצר מצד גולשים שטוענים שאין הוכחה ממשית ליעילותו. אתר האינטרנט של החברה אמנם מציג דוגמנית שעונדת את המדבקות, אך אינו מציע צילום של מכונת שיקוף כדי להראות שהוא באמת עובד. גולשים אחרים טענו שהמוצר כלל אינו נחוץ כיוון שסורקי הגוף אינם מציגים באמת תמונת עירום של הנוסע, אלא צללית מטושטשת של גופו.

בלוגים שעוסקים בתיירות מתחו ביקורת על המוצר החדש, בטענה כי הוא לא מציע פיתרון ממשי ורק מנצל את הפחד של נוסעים מהסורקים החדשים. "אנחנו בטוחים שהוא ייאסר למכירה בקרוב", טענו הגולשים. "אחרי הכל, הוא לא מגן אפילו מפני קרינת המכשיר".