פאניקה ב"אפל": תכנס מסיבת עיתונאים בנושא האייפון 4

האם תכריז מחר חברת "אפל" על איסוף מכשירי האייפון 4 או פשוט תחלק כיסויי פלסטיק בחינם לכל מי שרכש את המכשיר מאז הושק? בעיות הקליטה החמורות של המכשיר, מהם התעלמו בחברה עד היום, סוף כל סוף גרמו לחברה לכנס מסיבת עיתונאים ולהתמודד עם הטענות. מחר יתכנסו בכירי החברה במטה בקליפורניה וימסרו הודעה לתקשורת

לחוצים? חברת "אפל" הכריזה הלילה (שעון ישראל) על כינוס מסיבת עיתונאים דחופה ומפתיעה שתיערך מחר, במשרדי החברה בקליפורניה, ותעסוק במכשיר האייפון 4. ככל הנראה צפויה מסיבת העיתונאים לעסוק בטענות בדבר קשיי הקליטה של המכשיר.

דובר החברה סטיב דולינג סירב למסור פרטים באשר לתוכן הדברים שייאמרו במסיבת העיתונאים, אך מומחים מעריכים כי ייתכן שהחברה תכריז על איסוף המכשירים בעקבות התקלה שהתגלתה בהם. אם אכן תודיע על כך החברה, מדובר למעשה בהודאה בכשלים של המכשיר החדש, אותם הכחישו נציגי "אפל" עד היום.

מנגד, חלק מן המומחים מעריכים כי "אפל" לא תוכל להרשות לעצמה לאסוף את כל המכשירים על מנת לתקנם, ולכן תציע לכל מי שרכש מכשיר לקבל בחינם כיסוי פלסטיק שאמור לפתור את הבעיה.

מאז יצא לשוק האייפון 4, נתקלה "אפל" בביקורת קשה מצד מומחים וצרכנים בגלל בעיות קליטה חמורות במכשיר. בנוסף, הושמעו נגד החברה טענות רבות בדבר הטיפול שלה בתלונות וההתעלמות מהן.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק