פול התמנון כבש גם את גוגל

אחרי שכבש בסערה את כותרות העיתונים ואת לבם של אוהדי הכדורגל ברחבי העולם, פול התמנון כובש גם את גוגל. מנתונים שאספו בגוגל בשבוע האחרון עולה כי מילת החיפוש המבוקשת ביותר בישראל היא - אך לא - "פול התמנון". בדרך לראשות הממשלה?

לא הרבה אנשים ידעו לפני כמה שבועות מיהו "פול" או מה הקשר בין תמנון גרמני לבין גביע העולם בכדורגל. אלא שבשבועות האחרונים הפך התמנון המנבא לחביבם של אוהדי כדורגל ברחבי העולם כולו, זאת לאור ההצלחה חסרת התקדים שלו בניבוי תוצאות המשחקים.

אז אחרי שהוא כבש את לבנו, עכשיו גם אימפריית החיפוש גוגל מכירה בגאונות של פול התמנון: מנתוני החיפוש של ענקית האינטרנט עולה כי הגולש הישראלי עסק השבוע בעיקר בתמנון, שהצליח לנחש נכונה את המנצחת בשמונת המשחקים עליהם התבקש להמר במונדיאל.

בשבוע האחרון זינק שיעור החיפוש של המילה "תמנון" בשיעור מדהים של 2,050 אחוזים. את הביטוי "פול התמנון" חברת גוגל לא הצליחה למדוד, אולם בדרך כלל כאשר מתקבל נתון כזה בשירות insights של גוגל, מדובר בעלייה של עשרות אלפי עד מאות אלפי אחוזים.

הגולש הישראלי אינו שונה מהגולשים ברחבי העולם. לאחרונה נרשם גידול מרשים במספר תוצאות החיפוש במידה ומחפשים את המילה תמנון באנגלית. הנתונים מצביעים על כ-25 מיליון תוצאות, 40 אחוזים מהן שייכים לפול התמנון החביב.

ספרד אלופת העולם - סיקור מיוחד:

ויווה אספניה: צפו בחגיגות במדריד

צפו: איקר קסיאס חוגג עם חברתו העיתונאית

צפו: הפורץ הסדרתי נבלם בדרך לגביע

צפו בקליפ התחזיות של פול התמנון

מדהים: המונדיאל בתלת מימד