תראו מה קולטות המצלמות של גוגל

מצלמות הרחוב של גוגל, שנחשבות על-פי רבים ל"אח הגדול", קולטות מראות לא רגילים שחושפים דבר או שניים על ההרגלים שלנו, כשאנחנו בטוחים כשאיש לא צופה בנו. המצלמות של האתר מצליחות לאתר אנשים לבושים בצורה משונה, מתערטלים ברחוב ואפילו - לובשים מסיכות של סוס. כעת מנסים לברר: מיהו איש הסוס המסתורי?

נער הסוס מסקוטלנד (האפינגון פוסט)

השירות של אתר Google maps, המאפשר לגולשים לצפות ברחובות ערים מרכזיות בעולם, קולט לעיתים מראות מוזרים ומפתיעים. אם תחפשו טוב מספיק, תוכלו גם אתם לראות אנשים שלובשים חליפות צלילה באמצע הרחוב ואפילו חושפים עצמם לחלוטין.

אחת הדמויות שתועדו במצלמות האתר הצליחה ללכוד את תשומת ליבם של גולשים רבים מרחבי העולם. איש המכונה "נער הסוס" הופיע באחד מצילומי הרחוב באברדי, סקוטלנד ומיד גרמה לגל שליחת לינקים ברשת. האיש המשונה נראה עומד מול חומה בחולצה שגרתית - סגולה , מכנסיים חומות ו... מסיכת סוס גדולה לראשו.

אתר רשת הבי.בי.סי לא הצליח להתעלם מהתמונה החריגה ונציגיו כתבו היום: "האתר שלנו הופצץ במאות גולשים מכל רחבי אירופה שטוענים שהם יודעים מיהו "נער הסוס". חלקם שלחו תמונות של הנער המוזר", טוענים באתר. באתר שיתוף הוידאו יו-טיוב אף עלה ערוץ מיוחד של "נער הסוס", שם אפשר למצוא אנשי סוסים מרקדים, שרים ומדברים והכל בסוסית שוטפת.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק