טירוף האייפון 4 התחיל - ביפן

מאות מכורים לאייפון התגודדו מאז שעות הבוקר המוקדמות מחוץ לחנות אפל ביפן וחיכו לרגע שבו יוכלו להניח את ידיהם על האייפון 4. היום החלה באופן רשמי מכירתו של הגאדג'ט הכי נחשק בעולם. "חיכיתי המון זמן לאייפון 4 ועוד מעט אוכל לשים עליו את הידיים", אמר חובב טכנולוגיה יפני שהמתין שעות ארוכות בתור

עוד יום חג לחנונים ברחבי העולם: החל מהיום יוכלו כל חובבי הטכנולוגיה בכלל ושל אפל בפרט לרכוש את מכשיר האייפון 4 שמכירתו החלה באופן רשמי. כמו תמיד, הראשונים ליהנות מהפריבילגיה הם היפנים.

מאות מכורים לאייפון התגודדו כבר משעות הבוקר מחוץ לחנות אפל בטוקיו שביפן בתקווה להיות מראשוני בעלי האייפון 4 בעולם. בזכות הבדלי השעות היפנים הם הראשונים שמקבלים הזדמנות לקנות את המכשיר שיושק במדינות נוספות ברחבי העולם בהמשך היום.

בין החידושים שניתן למצוא באייפון 4 יש גם צג משוכלל יותר מקודמיו וחיי סוללה ארוכים הרבה יותר. ב-15 ביוני פתחה חברת אפל את האפשרות לבצע הזמנה מוקדמת לאייפון 4, והחל מהיום למעשה הוא כבר נמצא פיזית בחנויות.

"חיכיתי המון זמן לאייפון 4 ועוד מעט אוכל לשים עליו את הידיים", אמר חובב טכנולוגיה יפני שהמתין שעות ארוכות בתור לחוויה המרגשת. "מדי יום אנחנו עדים לחדשנות טכנולוגית בתחום הרכב, הטלוויזיה ועוד", אמר מסיושי סן, מנהל בכיר באפל-יפן, "אבל איפה עוד תראו אנשים עומדים נלהבים בתור במשך שעות? זה מוצר מושלם. פשוט עבודת אמנות".